Bal karnawałowy z Parafialnym Zespołem Caritas

W poniedziałek, 29 stycznia 2018 r w Auli Katolickiego Gimnazjum odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. Na bal zostały zaproszone dzieci z rodzin naszych podopiecznych, a także chętne dzieci z naszej parafii. Imprezę poprowadził wodzirej Fantomasz, który urozmaicił czas poprzez wspaniałe animacje. Szaleństwom dzieci nie było końca, Tomek tak wspaniale poprowadził zabawy że nawet dorośli którzy przyszli z małymi pociechami chętnie bawili się razem z dziećmi.

Nasi wolontariusze dzielnie wspierali Tomka w czasie zabaw i konkursów. Oprócz dobrej muzyki, tańców, zabaw i konkursów dzieci miały zapewniony poczęstunek w postaci słodkości, napojów oraz owoców, a godzinę przed końcem balu dzieci pokrzepiły się kawałkiem pysznej, ciepłej pizzy. Na koniec przybył z daleka niespodziewany gość – św. Mikołaj z wielkim workiem prezentów, którego dzieci przyjęły z wielkim entuzjazmem. Mikołaj wręczał prezenty, dzieci chętnie z nim rozmawiały i robiły wspólne zdjęcia na pamiątkę.

Dzieci wychodziły z balu zmęczone, ale pełne radości. A uśmiech dziecka jest najwspanialszą zapłatą za nasz poświęcony czas w wolontariat.

Bardzo serdecznie dziękujemy księdzu dyrektorowi za udostępnienie auli.

Wielkie podziękowania za pomoc w zorganizowaniu balu składamy również dla wszystkich sponsorów tj.: wodzirejowi Fantomaszowi, firmie ubezpieczeniowej Life Assist, restauracji Verona, panu Marcinowi Besarabce, cukierni Słodkie Fanaberie, wolontariuszom, młodzieży z KSM-u i OAZ-y, pani Danusi z kuchni i wszystkim parafianom, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczyli w organizacji balu.

Kochane dzieci mamy nadzieje że w przyszłym roku znowu spotkamy się na balu i będziemy się fajnie bawić. Do zobaczenia.!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)