1283 wpisy.
ewa napisał/a 22 marca 2016 o 16:46:
Boze milosierny prosze cie o przebaczenie grzechow .prosze o zdrowie i pomoc w nauce .za syna za jego zle postepowaanie zlosliwosc o nawrocenie prosze daaj mu opamietanie
Wioleta napisał/a 22 marca 2016 o 11:07:
Dziękuję Ci Panie za ludzi którzy pomogli mi w znalezieniu pracy otocz ich opieką, i proszę nie opuszczaj ich i błogosław zdrowiem
Wioleta napisał/a 22 marca 2016 o 11:06:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla mamy Eugenii która zmaga się z ciężką chorobą nowotworową.
Jan napisał/a 18 marca 2016 o 14:20:
Panie Jezu błogosław całej naszej rodzinie i przebacz grzechy.
Bożena napisał/a 18 marca 2016 o 13:17:
Panie Jezu bardzo proszę łaskę mądrości dla córki Julii
anna napisał/a 17 marca 2016 o 19:45:
prosze olaske spowiedzi dla asi.
Jan napisał/a 10 marca 2016 o 22:35:
Matko Boża i Św. Faustyno wypraszajcie dla naszej rodziny zdrowie i błogosławieństwo Boga Ojca.
Wojtek napisał/a 10 marca 2016 o 11:30:
Panie Jezu Miłosierny, proszę Cie o łaskę Miłosierdzia Bożego dla Agnieszki, poprowadź jej życiem tak aby było szczęśliwe i udane. Proszę Cie również o łaskę zdrowia dla mnie.
Urszula napisał/a 7 marca 2016 o 15:26:
Jezu Miłosierny, proszę Cię o łaskę wiary dla mojej przyjaciółki i dobrego męża dla Niej.
E napisał/a 7 marca 2016 o 06:39:
Jezusie, Synu Boga Żywego , jeśli chcesz możesz mnie przemienić, uwolnić i uzdrowić . Jezusie, Synu Boga Żywego , jeśli chcesz możesz przemienić, uwolnić i uzdrowić mojego męża Artura . Jezusie, Synu Boga Żywego, jeśli chcesz możesz przemienić, uwolnić , uzdrowić i uświęcić moje małżeństwo. Elżbieta.
Elżbieta i Henryk napisał/a 4 marca 2016 o 21:53:
Powierzając nasze życie,swoich najbliższych -nasze radości i smutki MILOSIERDZIU BOŹEMU błabamy za zmarłymi rodzicami:Franciszkiem,Heleną i Stanisławem.Boże miej miłosierdzie dla zmarłych i dla nas żywych.
Jan napisał/a 3 marca 2016 o 10:47:
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o szczęśliwą podróż, zdrowie, błogosławieństwo i pomoc we ważnej sprawie dla całej rodziny. Amen
Wojtek napisał/a 2 marca 2016 o 19:16:
Panie Jezu Miłosierny, proszę Cię o łaskę Bożego Miłosierdzia dla Agnieszki, oraz o zdrowie dla mnie
Magdalena napisał/a 2 marca 2016 o 10:47:
O pozytywne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy i o zdrowie dla rodziców.
Aniela napisał/a 26 lutego 2016 o 15:51:
Kochany Jezusie Miłosierny proszę Cię o zdrowie i pozytywne zdanie wszystkich egzaminów na studiach oraz znalezienie swojej drugiej połówki.
Jan napisał/a 26 lutego 2016 o 12:02:
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o przebaczenie grzechów i obfite błogosławieństwo dla naszej rodziny.
paweł napisał/a 26 lutego 2016 o 11:53:
Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o życie wieczne za bliskich zmarłych rodziny Stanisława, Katarzyny, Michała, Józefy, Cecylii, Bogusława, Władysława Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o życie wieczne za bliskich zmarłych Heleny , Jana, Piotra, Władysława, Bogumiły, Jana, Edwarda Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o życie wieczne za bliskich zmarłych Jana, Jana, Marka, Franciszkę. Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o Boże Błogosławieństwo i polecam Ci nasze małżeństwo - mojego męża Pawła i mnie Agnieszkę. Dziękuję, że nas połączyłeś, ze podarowałeś nas sobie nawzajem i umocniłeś nasz związek swoim sakramentem. spraw Ojcze Święty żebyśmy wytrwali w miłości i szacunku prosimy o pomoc w znalezieniu stałej pracy. Święty Janie Pawle II proszę cie za twoim wstawiennictwem o Boże Błogosławieństwo i zdrowie i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla mojej całej rodziny a przede wszystkim o zdrowie dla mojej mamy Władysławy, braci, żony Agnieszki . Święty Janie Pawle II proszę cię o wytrwałość i siłę abym sobie radził w codziennym życiu z lękiem i strachem. Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o Bożego Błogosławieństwo oraz opiekę Najświętszej Maryji Panny dla moich rodziców chrzestnych Kazimierza i Barbary. Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o Bożego Błogosławieństwo oraz opiekę Najświętszej Maryji Panny dla moich rodziców chrzestnych Ireny i Wiesława. Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o Bożego Błogosławieństwo oraz opiekę dla moich synów Mariusza, Piotra i Pawła. Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o Bożego Błogosławieństwo oraz o zdrowie dla moich dziadków Stanisławę, Wandę i Piotra. Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem miej swojej opiece moje wnuczki żeby były zdrowe i daj im siłe w codziennym życiu. Proszę o Boże Błogosławieństwo oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny o zdrowie dla moich rodziców Stanisława i Bogumiły. Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o pomoc w porozumieniu z teściami , abyśmy odnaleźli wspólną drogę .
Magdalena napisał/a 24 lutego 2016 o 09:13:
O pozytywne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy, Bożą pomoc, zdrowie i siły dla rodziców.
Alicja napisał/a 23 lutego 2016 o 03:39:
Panie Boże dopomóż nam w naszych problemach, przetrwać złe chwile, i dopomóż nam finansowo. Bóg zapłać.
Kasia napisał/a 19 lutego 2016 o 16:47:
Panie Jezu dopomóż całej rodzinie walczyć z przeciwnościami losu, daj nam wszystkim łaskę zdrowia. Prosi Twoja służebnica.