Ewelina napisał/a 19 października 2016 o 22:18:
Malutka Dorotka walczy o życie. Urodzila sie z niewyksztalcona lewa strona serca. Jest po drugiej operacji i jej stan jest bardzo ciezki. Bardzo prosze o modlitwe w jej intencji.
joanna napisał/a 19 października 2016 o 14:46:
Prosze o modlitwe w intencj by moje marzenia z praca sie spelnily o wiecej pomocnych ludzi na mej drodze.
joanna napisał/a 19 października 2016 o 14:43:
Prosze o modlitwe w intencji o spokoj wewnetrzny o wieksza cierpliwosc oraz .
agnieszka napisał/a 17 października 2016 o 21:35:
Jezu w milosierdziu Twoim nadzieja moja... blagam o zdrowie dla mojej coreczki Dorotki, ktora walczy o zycie po operacji serduszka. Daj nam cieszyc sie jej pelnym radosci i zdrowia dlugim zyciem.
Anna napisał/a 17 października 2016 o 16:10:
Boże Miłosierny błagam o uzdrowienie mojego syna Maksymiliana.
Babcia napisał/a 16 października 2016 o 14:10:
Boże Miłosierny przez wstawiennictwo Matki Nieustającej Pomocy i św.Jose Santez del Rio proszę o uzdrowienie wnuczka Michała z porażenia mózgowego.Jezu Twej opiece go oddaję.
Małgorzata napisał/a 14 października 2016 o 05:37:
Panie Boże ocal mnie od cierpienia i łez. Spraw by osoba, która źle mi życzy opamiętała się i wyciszyła - by zrozumiała swój błąd. Pomóż mi Boże - dodaj sił, bym mimo choroby mogła nadal utrzymywać rodzinę.
Ela napisał/a 13 października 2016 o 19:11:
Proszę pomóż abym miała dobrą pracę i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły. Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, oddal ode mnie wszystkie myśli i czyny złych ludzi, którzy bardzo mi zaszkodzili. Modlę się za nich, aby znów stali się dobrzy i przyjaźni dla bliźnich. Proszę wysłuchaj mojej prośby. Panie Boże daj mi siłę, abym zmieniła to co zmienić mogę. Proszę o opiekę w mojej pracy, podejmowanie właściwych decyzji i przychylność otoczenia. Daj mi cierpliwość, abym zniosła to czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, abym odróżniła jedno od drugiego.
Grażyna napisał/a 12 października 2016 o 22:13:
Miłosierny Boże uzdrów moją córkę Brygidę z paraliżu nóg po operacji kręgosłupa
Michał napisał/a 10 października 2016 o 10:15:
Miłosierny i Dobry Ojcze proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.
Ewa napisał/a 9 października 2016 o 08:55:
Jezu milosierny, proszę o łaskę zdrowia dla mojej córki, oddal od niej wszelkie infekcje i daj sile do nauki.
Ewa napisał/a 6 października 2016 o 06:47:
Jezu Milosierny, zlituj sie nad moją corka i spraw, zeby wyzdrowiala i mogla się uczyć.
Maria napisał/a 5 października 2016 o 17:58:
O zdrowie i uwolnienie ze wszystkich chorób. O szczęśliwe i pomyślne załatwienie sprawy w sądzie. O zwycięstwo prawdy i wygranie sprawy w sądzie. O pomoc sądu i wszystkich urzędów. O siły dla mnie i dary Ducha Św.na rozprawie i do walki z podstępnym sąsiadem i żoną jego i całą rodziną.
Hanna napisał/a 4 października 2016 o 16:40:
Jezu Miłosierny proszę Cię o łaskę głębokiej wiary w Boga Ojca i miłość w rodzinie, Jezu ufam Tobie.
Ela napisał/a 4 października 2016 o 13:30:
Boże Miłosierny, proszę o zdrowie dla mojego syna,męża, rodziców, teściów, brata i jego rodziny , siostry i jej rodziny oraz dla mnie. Proszę, uchroń nas wszystkich przed ciężkimi, nieuleczalnymi chorobami.
Basia napisał/a 4 października 2016 o 09:03:
Małgorzata napisał/a 30 września 2016 o 05:32:
Panie Boże proszę uchroń mnie od najgorszego. Spraw, by osoba, która źle mi życzy wyciszyła się i uspokoiła oszczędzając mi bólu i łez. Pomóż mi życ bez wszechobecnego strachu o jutro..
Ewa napisał/a 29 września 2016 o 23:51:
Jezu miłosierny, proszę o błogosławieństwo w pracy i to, żebym nie stracila pracy. Jezu ufam Tobie i wierzę, ze nie dopuscisz do zlego.
Monika napisał/a 28 września 2016 o 11:31:
Jezu ratuj !! Pomóż w rozwiązaniu trudnej sprawy !!
Justyna J napisał/a 24 września 2016 o 14:39:
Proszę o modlitwę w intencji spotkania dobrego mężczyzny który da mi poczucie bezpieczeństwa również materialnego żebym mogła wyprowadzić się z domu mieć swoją rodzinę. Jestem DDA i nie potrafię ułożyć sobie życia. Bóg zapłać