Kolejne spotkania młodzieży w rejonie Biała rozpoczęte!

23 września w parafii Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej odbył się nowy. Było to spotkanie dziękczynne za prace, pomoc i serce włożone przez liderów, wolontariuszy, księży i wszystkich innych włączonych w organizacje ŚDM w rejonie Biała. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 18.00, gdzie odbyła się Msza Święta pod przewodnictwem specjalnego gościa Krzysztofa Kralki. Tuż po niej adoracja “Jezus i ja” oraz modlitwa o uzdrowienie, która uleczyła niejednego z licznie przybyłych. Następnie Ks. Leszek Mućka przedstawił zebranym najnowsze newsy, w których mogliśmy usłyszeć o planowanym wyjeździe do Rygi na Europejskie Spotkanie Młodzieży oraz o diecezjalnym spotkaniu wolontariuszy 8 października w Pratulinie. W między czasie wolontariusze działający przy ŚDM w rejonie Biała otrzymali folklorystyczne poduszki oraz inne upominki.

Tuż po tym punkt programu , który podniósł wszystkich z miejsc, a mianowicie koncert pod hasłem “Nie śpijcie, nie” w wykonaniu gości z Siedlec. Nie zabrakło znanych wszystkim pieśni, a także hymnu ŚDM “Błogosławieni miłosierni”. Po duchowej części spotkania, nie obeszło się bez słodkiej przekąski i cieplej herbaty. Licznie przybyli, których było około tysiąca z uśmiechem na twarzy opuszczali teren kościoła, usatysfakcjonowani piątkowym wieczorem. Organizatorzy dziękują wszystkim za obecność i zapowiadają, że niedługo kolejne spotkanie młodych.