Ks. Leszek Mućka Człowiekiem Roku 2016 “Tygodnika Podlaskiego”

Ks. Leszek Mućka Człowiekiem Roku 2016 "Tygodnika Podlaskiego"

18 lutego 2017 roku w restauracji “Skala” przy ulicy Artyleryjskiej 1 w Białej Podlaskiej odbył się bal karnawałowy oraz gala Człowiek Roku 2016 “Tygodnika Podlaskiego”. Galę swoim honorowym patronatem objął Senator RP Grzegorz Bierecki. Oprawę artystyczną wydarzenia zapewnił zespół “Chwilka”. W trakcie gali miało miejsce wręczenie tytułu Człowieka Roku laureatowi plebiscytu. Miło nam ogłosić, że ten zacny tytuł zdobył znany wszystkim duszpasterz młodzieży Ks. Leszek Mućka z parafii Chrystusa Miłosiernego przy ulicy Wyszyńskiego w Białej Podlaskiej. Jednak według niego jest to nagroda całej ŚDM-owej rodziny.

_DSC9352

Jest to nagroda dla liderów, wolontariuszy i ich rodziców, Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej Dariusza Stefaniuka, starosty, wójtów i wszystkich sponsorów, którzy swoje serce włożyli w przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w rejonie Biała. Dzięki tym osobom jest ta nagroda, w której każdy ma swoją cząstkę. To dzieło będzie trwać nadal. Kontynuujemy comiesięczne przystanki, który już najbliższy będzie miał miejsce 17 marca o godzinie 19.00 w parafii WNMP w Białej Podlaskiej. Wszyscy są zaproszeni, aby dalej wspólnie jednoczyć się i zbliżać do Pana Boga.