Młodzież na feriach w Zakopanym (zdjęcia)

Od 16 stycznia rozpoczęły się ferie województwa lubelskiego. Młodzież z rejonu Biała nie zamierza tracić czasu. Na ich wolny czas lekarstwo znalazła parafia Chrystusa Miłosiernego na czele z Ks. Kan. Jackiem Owsianką, która zorganizowała wyjazd do Zakopanego.

IMG_6889

Pomysł chyba bardzo się spodobał co świadczy o dużej ilości chętnych. Od 22 stycznia prawie 60 osobowa grupa z ks. Leszkiem Mućką jako kierownikiem wycieczki uczestniczy w feriach w górach, które rozpoczęły się Mszą Świętą o dobrą podróż i udany pobyt. Na uczestników już od pierwszych dni czekały atrakcje, a to połowa tego co ich czeka.

20170125_151002

Młodzież miała już okazję wejść na Morskie Oko i podziwiać piękne widoki, które zapierały dech w piersiach. Nie mogło również obejść się bez wizyty na termach. Około czterogodzinny pobyt w wodach termalnych, zjeżdżalniach i saunie postawiło na nogi wszystkich uczestników. To był dopiero początek z wymienionych rzeczy. Oprócz tego wieczorki integracyjne, Msza Święta każdego dnia, zakupy na Krupówkach oraz nie zabrakło jazdy na nartach czy snowboardzie.

20170125_150859

Początkujący mieli specjalnych instruktorów, którzy pomogli im opanować podstawy tego pięknego, zimowego sportu. Czy to już koniec? Zdecydowanie nie! Przed uczestnikami jeszcze kilka dnia do końca wyjazdu, w których na pewno nie będą się nudzić, ale tego dowiecie się po ich przyjeździe do Białej Podlaskiej.

IMG_6868

Zdjęcia – kliknij