Niedziela X tygodnia okr. zwykłego

1. Dzisiaj w naszej parafii dziękujemy Bogu za 200 lat istnienia naszej diecezji i śpiewamy dziękczynne Ciebie Boga wysławiamy.
  2. Wczoraj w katedrze siedleckiej otrzymali błogosławieństwo księża którzy będą głosić Misje Ewangelizacyjne w diecezji. W naszej parafii Misje będą głosić Ks. Marek i Ks. Jacek od 28 kwietnia do 5 maja 2019 r.
  3. Zbiórka do puszek na Światynię Opatrzności w Warszawie dzisiaj po Mszach Świętych.
  4. Ks. Biskup Ordynariusz udzieli młodzieży Sakramentu Bierzmowania w poniedziałek o godz. 16.00. Zapraszamy.
  5. Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej za sprzątanie kościoła i kwiaty. Msza św. w ich intencji będzie we wtorek o godz. 18.00.
  6. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Łukaszyńskiej 46 A, B i C.
  7. Uroczystości odpustowe w kościele Św. Antoniego w środę.
  8. Procesja Fatimska w środę o godz. 19.00.
  9. W piątek GODZINA MIŁOSIERDZIA o 15.00. Adorację od 16.00 – 17.00 prowadzi Neokatechumenat.
  10. Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia w sobotę o godz. 18.00.
  11. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków wspólnot i grup modlitewnych działających przy naszej parafii oraz księży na Dzień Wspólnot, który odbędzie się w sobotę 16 czerwca. Rozpocznie się Mszą św o 18.00, a po Mszy św. agapa za kościołem.
  12. Zbiórka ofiar do puszek na KUL w najbliższą niedzielę.
  13. Wczorajszym nowożeńcom Tomaszowi i Magdalenie życzymy Bożego błogosławieństwa w życiu małżeńskim i rodzinnym.
  14. Parafialny Zespół Caritas serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu Dnia Dziecka : Wodzirejowi Fantomaszowi, strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sidorkach, firmie hihopotam – animacje dla dzieci, za to że prowadzili dzieciom zabawy charytatywnie, parafiankom za upieczenie ciast oraz wszystkim wolontariuszom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za obecność i udział w zabawach.
  15. Marsz dla Życia i Rodziny w niedzielę 17 czerwca rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.30 w Parafii Wniebowzięcia NMP i po niej wyruszy Marsz na Plac Wolności i zakończy się wspólnym śpiewaniem. Po rozwiązaniu Marszu na obiektach sportowych L.O. im. I.Kraszewskiego rodziny wezmą udział w zawodach. Szczegóły na plakatach.
  16. Dnia 1 lipca uroczystości odpustowe w kaplicy w Czosnówce pod przewodnictwem Ks. Prałata Mieczysława.
  17. Diecezjalny Dzień Chorego w Kodniu dnia 2 lipca. Możemy się zapisywać na autokar do Kodnia już dzisiaj w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Koszt 10 zł. przy zapisach.
  18. Do wieczności odeszła Śp. Jadwiga Prygodicz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.