XXIII niedziela okresu zwykłego

1. Witamy w naszej parafii Ks. Sławomira Zaczka wieloletniego opiekuna duchowego Stowarzyszenia „Effata” i życzymy Bożego błogosławieństwa w posłudze w naszej parafii.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania Chrzescijańskiego pamiętajmy w modlitwie o tych którzy są wychowawcami młodego pokolenia oraz o dzieciach i młodzieży.
  3. Dzisiaj Gościmy Ks. Tadeusza pracującego w Kazachstanie.
  4. Do naszego Chóru Schola Cantorum Misericordis Christi zapraszamy chętnych chłopców i dziewczęta na przesłuchanie wstępne w poniedziałek o godz. 16.00 w sali chóru wejście od parkingu za plebanią.
  5. We wtorek o godz. 17.00 zbiórka ministrantów, lektorów, kandydatów oraz chętnych chłopców do służenia we Mszy Św. i nabożeństwach.
  6. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna przed rocznicą Odzyskania Niepodległości.
  7. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Ruchu Światło Życie.
  8. We wtorek w sali pod kościołem o godz. 19.00 spotkanie modlitewne. Serdecznie zapraszamy.
  9. Procesja Fatimska we czwartek o godz. 19.00.
  10. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Św. O 15.00 Godzina Miłosierdzia. Adorację od 16.00 – 17.00 prowadzi Koło Przyjaciół Radia Podlasie.
  11. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  12. W sobotę wspomnienie N M P Bolesnej.
  13. W sobotę pielgrzymka do Krakowa wyrusza o godz. 3.00 przed kościołem.
  14. Dziękujemy mieszkańcom ul. Łukaszyńskiej 9 za kwiaty i ofiarę 105 zł. Msza św. w intencji mieszkańców w poniedziałek o godz. 18.00.
  15. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Rybnej.
  16. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 zapraszamy na spotkanie młodzież klas VIII Szkoły Podstawowej i Klas III Gimnazjalnych przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców. Młodzież niech pobiera deklaracje kandydata. Uroczyste rozpoczęcie przygotowania we wtorek 18 września o godz. 18.00.
  17. W najbliższą niedzielę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia.
  18. Wczorajszym nowożeńcom Maciejowi i Aleksandrze dziękujemy za kwiaty oraz życzymy Bożego błogosławieństwa w życiu małżeńskim i rodzinnym.
  19. Do wieczności odeszli Śp. Stanisława Sobechowicz, Radosław Ostapiuk, Kazimierz Smorągiewicz.