Trzecia Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny i godz. 15.00 zapraszamy na czytanie Pisma świętego.
  2. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na budowę Domu Rekolekcyjnego w Pratulinie. Są też książeczki o Naszym Biskupie Ignacym Świrskim za dobrowolną ofiarę.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 katecheza dla rodziców dzieci I rocznicy I Komunii św.
  4. Dzisiaj o godz. 19.00 wystąpi Archikatedralny Chór Męski CANTORES MINORES z Warszawy pod dyrekcją Franciszka Kubickiego. Serdecznie zapraszamy.
  5. W najbliższą niedzielę o godz. 19.00 Koncert Organowy w wykonaniu Mateusza Rzewuskiego. Zapraszamy.
  6. W poniedziałek o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia.Prosimy o zapisywanie intencji na kartkach i składanie przed Msza św.
  7. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  8. W piątek o 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA. Adorację od 16.00 – 17.00 prowadzi Neokatechumenat.
  9. W najbliższą niedzielę Kazania wygłosi Ks. Zbigniew Lenart i zbierze ofiary do puszek narzecz posługiwania w Kazachstanie. Natomiast taca jest przeznaczona na utrzmanie Seminarium Duchownego w Siedlcach.
  10. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 katecheza dla rodziców dzieci do I Komunii św.
  11. Dziękujemy mieszkańcom ul. Orzechowej 48 i 50 za sprzatanie kościoła i kwiaty oraz ofiarę 250 zl.Msza sw. w intencji mieszkańców w poniedziałek o godz. 18.00.
  12. W tym tygodniu o pomoc w sprzataniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Orzechowej 52 i 54.
  13. Do sakramentalnego małżeństwa przygotowują się: Janusz Kazimierz Mazurek kaw zam w parafii Kąkolewnica i Martyna Ładniak panna zam w naszej parafii.: Wiktor Babiak kaw zam w parafii MB Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu i Joanna Paulina Rowińska panna zam w naszej parafii.
  14. Nowożeńcom z ubiegłego tygodnia Kamilowi i Elżbiecie Konasiuk oraz Mateuszowi i Marcie Nitychoruk życzymy Bożego błogosławieństwa w życiu małżeńskim i rodzinnym.
  15. Dzisiaj misja Ewangelizacyjna na Placu Wolności od godz. 15.30 – 17.30.
  16. Do wieczności odeszli Śp. Piotr Chmielewski i Bronisław Dacewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.