Niedziela XVI tygodnia okr. zwykłego

1. Dzisiaj po Mszach świętych błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary składane są przeznaczone na środki transportu dla Misjonarzy.
  2. Dziękujemy mieszkańcom ul. Łukaszyńskiej 25 I cz. bloku za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę 200 zł. Msza św. w intencji mieszkańców w poniedziałek o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Łukaszyńskiej 25 II cz. bloku.
  4. We wtorek Św. Kingi. O godz. 19.30 spotkanie modlitewne z modlitwą o uzdrowienie w kaplicy w dolnym kościele. Zapraszamy.
  5. W środę Święto Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa patrona kierowców.
  6. We czwartek Św. Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny. Dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i babciom.
  7. W piątek o 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA. Adorację od 16.00 – 17.00 prowadzi Legion Maryi.
  8. W sobotę przed kościołem o godz. 4.00 wyrusza Piesza Pielgrzymka do Leśnej Podlaskiej.
  9. W najbliższą niedzielę kazania wygłosi i zbierze ofiary do puszek Ks. Marek Żuk pracujący w Odessie.
  10. Zmianka Różańcowa będzie 5 sierpnia po Mszy św. o godz. 12.30.
  11. W najbliższą niedzielę uroczystości odpustowe w Parafii Św. Anny. Uroczysta suma odpustowa o godz. 12.30.
  12. Zapisy na pielgrzymkę na Jasną Górę Gr. 11 bedą 30 lipca od 16.00 – 18.00 i 31 lipca od 15.30 – 18.00 w kancelari parafialnej parafii Wniebowzięcia NMP. Zachęcamy do uczestnictwa w pielgrzymce duchowej wpisując kartki z intencją które należy przekazać Ks. Przewodnikowi Grupy.
  13. Dnia 1 sierpnia w parafii Bł. Honorata Msza św. o godz. 6.00 rozpoczynająca Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę grup z Bialej Podlaskiej i okolic.
  14. Dnia 1 sierpnia wyruszy z Białej Podlaskiej Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W związku z tym Prezydent Miasta Dariusz Stefaniuk zachęca do skorzystania z możliwości powrotu autokarem z Drelowa do Bialej Podlaskiej. Z Drelowa autokary MZK zabiorą pielgrzymów ok. godz. 18.00. Drugi transport po Apelu Jasnogórskim ok. godz. 21.30. Osoby zainteresowane transportem proszone są o wpisywanie się na listę na konkretne godziny do 29 lipca. Lista w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  15. Do wieczności odeszli Śp. Ryszard Lewicki, Stanisław Trembicki, Władysława Stasiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  16. Wszystkim pielgrzymom, gościom, parafianom oraz jubilatom, solenizantkom i solenizantom życzymy opieki Św. Patronów.
  17. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.