III niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj spotkanie z uczniami klas VII przyszłymi kandydatami do bierzmowania wraz z rodzicami po Mszy Św. o godz. 12.30.
  2. Dzisiaj po Gorzkich Żalach w dolnym kościele kolejna katecheza i następna we czwartek po Mszy św. wieczornej.
  3. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 6.30, 9.30 i 18.00. W Czosnówce o godz. 17.00. Jest dzień świętości życia i można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Już dziś można się wpisywać do księgi Duchowej Adopcji wyłożonej przy filarze.
  4. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia. Adorację od 16.00 – 16.30 prowadzi Neokatechumenat.
  5. W sobotę pielgrzymka do Leśnej Podlaskiej wyrusza o godz. 4.00.
  6. W najbliższą niedzielę będziemy gościli Ks. Eliasza który wygłosi kazania i zbierze ofiary do puszek na rzecz posługi na Ukrainie.
  7. W najbliższą niedzielę po Gorzkich Żalach w kościele spotkanie nt. naszego bezpieczeństwa na drodze.
  8. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Mickiewicza 2 II cz. bloku.
  9. W zakrystii Baranki Wielkanocne.
  10. Wdniach 29 i 30 kwietnia nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 i 18.00. W związku z tym prosimy osoby które zamówiły Msze św. o przyjście do zakrystii lub kancelarii parafialnej aby przełożyć godzinę lub dzień zamówionej Mszy św.
  11. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Sidorskiej 30 ogłasza nabór uczniów do klasy IV sportowej o profilu piłka nożna. Sześciolatków do klasy pierwszej integracyjnej lub ogólnodostępnej. Szczegóły zapisów na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły.
  12. Duszpasterstwo Przedsiębiorców Diecezji Siedleckiej, zaprasza na Mszę Świętą oraz spotkanie formacyjne, które odbędzie się w najbliższy czwartek, o godzinie 18:00 w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Brzeskiej. Szczegóły na plakacie.
  13. W tym tygodniu do wieczności odeszli Śp. Adam Piętniewicz, Henryk Kasjaniuk, Stanisława Lubańska, Józef Bergier. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.