II niedziela zwykła

1. Dziękujemy mieszkańcom ul. Orzechowej 24 A za sprzątanie kościoła i ofiarę 140 zł. Msza św. w intencji mieszkańców w poniedziałek o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Orzechowej 30 I cz. bloku.
  3. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Modlimy się we wszystkich intencjach składanych na kartkach.
  4. W piątek o godz. 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA podczas której będą czytane intencje składane w kościele i zapisane na stronie internetowej naszego sanktuarium. O godz. 18.00 Msza św. do Miłosierdzia Bożego w tych intencjach. Adorację od 16.00 – 17.00 prowadzi Koło Przyjaciół Radia Podlasie.
  5. Kancelaria parafialna czynna oprócz wtorku od godz. 8.00 – 9.00 i wieczorem po Kolędzie o godz. 20.00.
  6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli Ks. Markosa Rektora Wyższego Seminarium Duchownego „Redemptoris Mater” w Rio de Janeiro który wygłosi kazania i zbierze ofiary do puszek na rzecz tegoż Seminarium.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 katecheza i spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii Św.
  8. W niedzielę za tydzień spotkanie formacyjne dla wszystkich kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 17.00 w Auli Gimnazjum Katolickiego.
  9. Również w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 w Sali Chóru zebranie z rodzicami chórzystów i Członkami Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Sakralnej.
  10. Dnia 21 stycznia o godz. 11.00 w parafii Narodzenia NMP zaśpiewa kolędy chór „Kraj Rodzinny” z Baranowicz na Białorusi.
  11. Do wieczności odeszli Śp. Wiesław Miszczuk, Władysław Jasłowski, Czesław Cichosz