Spotkanie dla wyjeżdżających do Krakowa na ŚDM

W niedzielny wieczór 3-ego lipca w rejonie Biała Podlaska odbyło się spotkanie dotyczące wyjazdu do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży. Osoby wyjeżdżające z rejonu Biała spotkały się o godzinie 19.00 w parafii Wniebowzięcia NMP przy ulicy Długiej, aby dowiedzieć się ważnych kwestii związanych z wyjazdem. Ks. Marek Wasilewski oraz Ks. Leszek Mućka omówili przybyłym prezentację multimedialną, w której mogliśmy zobaczyć niezbędne informację m.in., co należy ze sobą zabrać, jak będzie wyglądał pakiet pielgrzyma, miejsca noclegowe, transport i wiele innych rzeczy, aby każdy czuł się bezpiecznie i mógł jak najlepiej przeżywać chwile z Papieżem Franciszkiem.

Zachęcono również wszystkich obecnych do uczestnictwa w rejonowym programie ŚDM, aby po obchodach w rejonie Biała być jeszcze lepiej przygotowanym na podróż do Krakowa już 25 lipca. Po owocnych rozmowach i pytaniach ze strony zebranych spotkanie zakończono modlitwą i Bożym błogosławieństwem na dalsze wieczorne chwile. Dziękujemy wszystkim obecnym za poświęcony czas, a osoby, które nie były na spotkaniu chcąc się dowiedzieć więcej o wyjeździe prosimy o kontakt w swoich parafiach.