Spotkanie dzieci i rodziców I Komunii św. – 11 maja

Spotkanie dzieci i rodziców I Komunii św. - 11 maja
Szanowni Rodzice, Odwołujemy nasze spotkanie w dniu 09 maja 2017 roku (wtorek) z przyczyn niezależnych od nas, za co przepraszamy. Nasze spotkania będą odbywać się we wtorki, czwartki i soboty po mszy wieczorowej. Na spotkaniach prosimy uzbroić się w cierpliwość, będą one trochę czasu trwały, z racji tego aby nasze dzieci wyuczyły sie ustawienia, wchodzenia i udziału we mszy. W ostatnim tygodniu przed Komunią spotkania zaplanowane są codziennie. Pierwsze spotkanie będzie w związku z tym 11 maja 2017 roku (czwartek) Chętnych rodziców, chcących czynnie uczestniczyć we mszy I Komunii Św. prosimy o kontakt z Ks. Leszkiem ewentualnie z rodzicami odpowiedzialnymi za sprawy organizacyjne. Kolejne informacje będą już podawane na naszych spotkaniach.