Uroczystości jubileuszowe 20-lecia naszego chóru

W dniach 6-7 stycznia nasz chór parafialny Schola Cantorum Misericordis Christi obchodzić będzie jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wyjątkowego Koncertu Kolęd, który odbędzie się 6 stycznia o godz. 18:00.

Dnia następnego zapraszamy do udziału w uroczystej Mszy św., która odbędzie się o godz. 15:00, z udziałem duszpasterzy diecezji siedleckiej i księdza Biskupa.

Uroczystości jubileuszowe zakończy uroczysta gala, podsumowująca dotychczasową działalność chóru, która odbędzie się w Auli Państwowej Szkoły Wyższej (sala 159) o godzinie 17:00 (tuż po Mszy św.).

Zachęcamy również do nabywania albumu chóralnego wydanego z okazji jubileuszu i najnowszej płyty “Benedicamus Domino”, którą chórzyści nagrywali w okresie wakacyjnym. Album i płytę można nabyć w salce chóru (poniedziałek 19-20:30; środa 19-20:30; piątek 19:20-30), która znajduje się w tylnej części Katolickiego Gimnazjum.

plakat_jubileusz20lecia