Bezalkoholowy Andrzejkowy Bal dla młodzieży za nami!

Bezalkoholowy Andrzejkowy Bal dla młodzieży za nami!

26 listopada 2016 r. w sali widowiskowo-konferencyjnej przy ul.Brzeskiej w Białej Podlaskiej odbył się po raz piąty Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy. Został on zorganizowany w ramach comiesięcznych przystanków po Światowych Dniach Młodzieży. Uczestnicy po raz kolejny udowodnili, że można się świetnie bawić bez alkoholu i innych używek. Bal ma na celu popularyzowanie kulturalnej i świadomej zabawy oraz odpowiedzialności i szacunku wśród młodzieży. Organizatorzy – Anna Witnik, Wodzirej Fantomasz oraz bialscy duszpasterze – w programie zapewnili przybyłym wiele atrakcji m. in. konkursy z nagrodami, tańce oraz dużo dobrej zabawy przy muzyce.

Młodzież miała okazję nauczyć się choreografii do znanych i lubianych utworów. Nowością w tym roku był konkurs “Mam Talent”, na którym młodzież mogła zaprezentować swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Mogliśmy obejrzeć wspaniałe występy, wśród których zdecydowanie przeważały taniec i śpiew. Nikt nie był przegrany, bo każdy swoim występem zasłużył na wielkie brawa i nagrodę. Dzięki licznym sponsorom stoły były zapełnione. Gorące dania, przystawki, słodycze, owoce, a także ciasta i napoje to m.in. czekało na uczestników balu, z którego na pewno nie wyszli głodni. W tym roku znaczną część uczestników imprezy stanowili wolontariusze Światowych Dni Młodzieży. Po skończonej zabawie, wszyscy rozchodzili sie do domów szczęśliwi i z uśmiechem na twarzy.

Organizatorzy zapowiadają, że to jeszcze nie koniec niespodzianek i następne Bezalkoholowe Bale będą jeszcze bardziej zaskakujące.

Udostępnij