Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy dla młodzieży

Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy dla młodzieży

Dobra muzyka, tańce i zabawy integracyjne, konkursy, a przede wszystkim kulturalna i świadoma zabawa – to wszystko czeka młodzież podczas balu, który odbędzie się 26 listopada.

Bal, który zyskał już sobie renomę, odbędzie się po raz piąty. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pobawić się bez alkoholu i innych szkodliwych używek. Nowością podczas balu będzie konkurs „Mam Talent” – będzie szansa pochwalić się podczas balu swoimi umiejętnościami i jednocześnie zdobyć nagrodę. Zgłoszenia do konkursu u organizatorów do 20 listopada.

Organizatorzy zapewniają gorące dania, przekąski, słodycze, owoce, gorące i zimne napoje. Bal odbędzie się w sali widowiskowo-konferencyjnej Bialskiego Centrum Kultury, przy ul. Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej. Początek o godz. 16. Bilety w cenie 39 zł do nabycia w Głównej Bibliotece Lekarskiej przy ul. Brzeskiej 1 (róg ul. Brzeskiej i Jatkowej), w poniedziałek w godzinach 10.00-18.00, wtorek – piątek w godz. 8.30-15.30. Ilość miejsc ograniczona. Więcej szczegółów pod nr telefonów: 530 083 083, 603 35 75 77, 508 979 791.

Plakat balu

Organizatorami balu są duszpasterze bialskich parafii, Anna Witnik, Wodzirej Fantomasz, współorganizatorami Urząd Miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk.

Konkurs „Mam talent” – Nowość na balu!

Posiadasz jakąś umiejętność? Grasz, śpiewasz, konstruujesz, masz zdolności sportowe, manualne, plastyczne…? Pochwal się swoim talentem podczas Bezalkoholowego Balu Andrzejkowego. Niech inni zobaczą, co potrafisz. Dla uczestników mamy nagrody. Zgłoś się, to nic nie kosztuje, a przynieść może wiele radości i satysfakcji. Wystarczy przygotować trzyminutowy pokaz. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorami.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem balu i konkursu “Mam Talent” znajdującym się poniżej:

bal_2016_regulamin_mamtalent

Udostępnij