Niedziela Palmowa w naszej parafii (reportaż)

W Niedzielę Palmową nasza świątynia zamieniła się w piękny,kolorowy ogród. A to wszystko za sprawą ogłoszonego konkursu na Najładniejszą Palmę Wielkanocną. Dzieci z naszej parafii jak zwykle stanęły na wysokości zadania. Przyniosły wykonane własnoręcznie,z niewielką pomocą innych członków rodziny, palmy. Zachwyciły one wszystkich zgromadzonych na Eucharystii swoim pięknem i oryginalnością. Po uroczystym odczytaniu Ewangelii i poświęceniu palm ruszyła Procesja z palmami.

Po Mszy Świętej wyłoniono zwycięzców konkursu. Najlepsi otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali uhonorowani wyróżnieniami za udział w konkursie. Mamy nadzieję,że na podobnym wydarzeniu spotkamy się za rok.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy za tak liczny udział. Było to piękne wyznanie wiary!

Zobacz jak wyglądała Niedziela Palmowa w naszym sanktuarium: