Fotorelacja z “Przystanku Biała” – ŚDM 2016

Fotorelacja z „”Przystanku Biała” – ŚDM 2016

30 stycznia w rejonie Biała Podlaska już po raz kolejny odbył się “Przystanek BIAŁA”- spotkanie przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży. Wzięło w nim udział około 360 młodych z całej okolicy. Tym razem spotkaliśmy się w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Tematem głównym były przeszkody, które nie pozwalają nam się zbliżyć do Jezusa.

Parafialny oddział KSM poprzez pantomimę pokazał nam, te wszystkie momenty w naszym życiu, przez które oddalamy się od Pana Boga. Swoje świadectwo na ten temat, wygłosił Marek Kaliszuk, który przyjechał do nas z Terespola.

Na przykładzie jego życia, mogliśmy zauważyć jakie konsekwencje niesie za sobą życie bez Boga. Końcowym punktem naszego spotkania była Adoracja Najświętszego Sakramentu, która pomogła nam zauważyć jakie konkretne momenty w życiu każdego z nas oddalają nas od Jezusa.  Podczas całego spotkania nie zabrakło oczywiście nauki śpiewu hymnu  „Błogosławieni Miłosierni” i przekazania aktualnych wiadomości dotyczących przygotowań do ŚDM. Był to błogosławiony czas, który przybliżył nas o kolejny krok do tego wielkiego wydarzenia, jakim będą Światowe Dni Młodzieży w 2016r. Wszystkim przybyłym dziękujemy i zapraszamy na kolejny przystanek Biała do parafii Michała Archanioła przy ulicy Pokoju 27.02.2015.

Czekamy na Was :) Fotorelacja ze spotkania: