Beata napisał/a 17 września 2019 o 11:07:
Jezu Miłosierny proszę Cię o szczerą i owocną Spowiedź święta . O Wytrwałość w dobrym o łaskę wyciszenia swego serca oraz swej duszy . O łaskę cierpliwego niesienia Krzyża. Jezu Ufam Tobie ! Jezu Ty się Tym Zajmij ! Jezu powierzam Tobie całe swoje życie . Proszę także o łaskę dla mojego rocznego syna w dniu jego urodzin. Jezu miej go w swojej opiece. Amen
Jacek napisał/a 16 września 2019 o 07:44:
Modlitwa do Jezusa Milosiernego. Oddaję Twojej pomocy Panie Boże Święty tydzień przed moim pomieszkaniem ziemskim , prowadź mnie drogą według Woli Wiecznej , Tobie oddaję duszę i ciało moje ziemskie , bo sam w upadku jestem naznaczony , dlatego Bądź Panie Perłą mej głowy i prowadź drogą bezpieczną , miłą Twemu oku , a daruj gdy ginę bom zatwardziły w  swoim grzechu. Kieruj i wskazuj moimi myślami , drogą do nieba aby z Aniołami i świętymi duszami kącik niewielki mi był przeznaczony , tak jestem w Chrystusie mym Bogu rozmarzony , jesteś Jezu z Maryją i Świętym Józefem pragnieniem mego serca . Niech ten tydzień będzie chlubą Twego Najświętszego Serca, odpowiadam z Bogiem w drogę bezpieczną wyruszam , raduje się serce i weseli ma dusza amen.
Agnieszka napisał/a 14 września 2019 o 17:43:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla mojej siostry Alicji. Opiekuj się nią i pomagaj jej każdego dnia i każdej chwili szczególnie w pracy oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla mamy
Agnieszka napisał/a 14 września 2019 o 17:42:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie, o szybkie zasypianie, o zdrowy sen, o dobrą i spokojną atmosferę w pracy
Agnieszka napisał/a 14 września 2019 o 17:42:
Agnieszka napisał/a 14 września 2019 o 17:41:
proszę o zdrowie dla Sławomira, o rozwiązanie trudnej sytuacji i powrót normalności w pracy
Sylwia napisał/a 14 września 2019 o 15:22:
Dobry Jezu proszę o spokój duszy dla Daniela, o dar nieba dla niego.
Helena napisał/a 13 września 2019 o 12:58:
Ukochany Panie Jezu proszę Cię o łaskę odrodzenia relacji rodzinnych, oraz powrót syna do kościoła.
Elżbieta napisał/a 13 września 2019 o 00:48:
Panie Jezu, proszę Cię, zamknij Kasię w swoim Miłosiernym Sercu, aby tam była niewidoczna dla jakiegokolwiek zła i aby żadne zło nie miało do niej dostępu w tym trudnym dla niej czasie, gdy jest taka bezbronna. Otul ją swoim Pokojem i Bezpieczeństwem. Spraw, by poczuła się wreszcie kochana, chciana, oczekiwana. Proszę Cię, by spotkała Cię Żywego i Prawdziwego, by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens. Proszę Cię,uwolnij Kasię od stanów lękowych i ataków paniki,agorafobii,natręctw i kłopotów ze snem;ulecz jej wszelkie rany duchowe i psychiczne; wszelkie krzywdzenia i uzdrów Kasię. Jezu, proszę Cię o wiele, proszę, przyjdź jeszcze dzisiaj że swoim Miłosierdziem.
Jan napisał/a 12 września 2019 o 22:53:
Dziękujemy Panie Boże za wszystko i za wstawiennictwem Św. Faustyny prosimy o przebaczenie grzechów, zdrowie, opiekę od zła, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo w całym życiu. Amen
Błagajaca napisał/a 12 września 2019 o 21:11:
Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia Koli z choroby nowotworowej.
Krzysztof napisał/a 6 września 2019 o 21:29:
o modlitwe w moich intencjach
Jan napisał/a 5 września 2019 o 23:19:
Za wstawiennictwem Św. Faustyny proszę Pana Boga o zdrowie, ochronę od zła i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla Jana i Ireny oraz rodzin: Aleksandra, Anny, Sławomira, Joanny, Jana, Piotra i Kazimierza.
Elżbieta napisał/a 5 września 2019 o 22:36:
Jezu,proszę Cię, pochyl się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu zamknij ją w swoim Sercu,aby tam stała się niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, do jej myśli, serca,ducha, psychiki ciała.Proszę Cię,uwolnij Kasię od stanów lękowych i ataków paniki,agorafobii,natręctw i kłopotów ze snem;ulecz jej wszelkie rany duchowe i psychiczne; wszelkie krzywdzenia i uzdrów Kasię i napełnij Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem. Jezu, proszę Cię o wiele, proszę, przyjdź jeszcze dzisiaj że swoim Miłosierdziem. Jezu Miłosierny tak Cię bardzo proszę, aby Kasia poczuła się tak bezpiecznie w domu, by nie musiały już więcej przychodzić panie opiekunki i aby Kasia sama o tym powiedziała, by te panie nie przychodziły, bo ich obecność nie jest już jej potrzebna. Proszę Cię też o to, aby domownicy mogli wychodzić swobodnie z mieszkania, bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą.
Iwona napisał/a 4 września 2019 o 21:19:
Proszę o moje dzieci, by znalazły przyjaźń, by nie czuły się odrzucone. Proszę, by pan Bóg wyposażył je w wewnętrzną siłę. Proszę o moja córkę, która zmieniła szkole, aby zyskała akceptację.
Kinga napisał/a 2 września 2019 o 16:55:
Proszę o modlitwę za księdza Leszka na nowej parafii o Opiekę i Boże Błogosławieństwo dla niego
anna napisał/a 2 września 2019 o 10:49:
Proszę o łaskę przebaczenia i nawrócenia dla Czesława, dobrą spowiedź i potrzebne łaski oraz o oddalenie wszelkiego zła i błogosławieństwo każdego dnia.
anna i cezary napisał/a 2 września 2019 o 10:47:
Prosimy o zdrowie i potrzebne łaski naszej Rodzinie, aby Julii alergia i swędzenie nie dokuczało, a Marysia nauczyła się prawidłowo rozmawiać, aby Zespół Downa nie utrudniał Jaj w życiu.
Beata napisał/a 1 września 2019 o 16:10:
Jezu Miłosierny proszę o potrzebne łaski dla mnie w dniu imienin. Szczera spowiedź dobre i owocne przeżycie misji świętych.
Agnieszka napisał/a 30 sierpnia 2019 o 08:42:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie, o szybkie zasypianie, o nie męczenie się przez długie zasypianie, o zdrowy i spokojny, nieprzerwany sen