Jasełka w wykonaniu uczniów PG4

Jasełka w wykonaniu uczniów PG4

08 stycznia 2017r. w kościele parafialnym p.w. Chrystusa Miłosiernego uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej wystawili jasełka pt. „A światłość w ciemności świeci”. Przedstawienie odbyło się dzięki uprzejmości księdza proboszcza Jacka Owsianki, po Mszy św. o godzinie 11.00. W jasełkach przygotowanych z dużym rozmachem zaprezentowali się gimnazjaliści z klas III A, III B i III D. Piękne stroje, talent młodych aktorów i interesująca treść zapewniły odbiorcom miłe doznania.

Scenariusz jasełek został opracowany przez p. katechetę A. Szostakiewicz i nauczycielkę języka polskiego p. E. Kruglej. Jasełka wzbogaciły również kolędy wykonane przez szkolny chór pod opieką nauczyciela muzyki p. W. Lesiuka . Opiekę duchową sprawował ksiądz wikariusz Henryk Góral. Jasełka zostały bardzo gorąco przyjęte zarówno przez parafian jak i miłych gości, którzy licznie dopisali.

Dziękujemy młodzieży za wspaniały dar dla parafian, a w szczególności dziękują Wam Ci, którzy mieli okazję być obecnymi na jasełkach.

Udostępnij