Bezalkoholowy bal karnawałowy – informacje

Bezalkoholowy bal karnawałowy – informacje

Styczeń to czas karnawału, dlatego młodzież zadowolona po ostatnim balu andrzejkowym chce więcej takich zabaw. Dlatego organizatorzy: Pan Tomasz Furtak, Pani Anna Witnik, Ks. Leszek Mućka oraz bialscy duszpasterze wychodzą na przeciw potrzeb młodzieży i w ramach kolejnego po ŚDM-owego przystanku Biała postanowili zorganizować bezalkoholową zabawę tym razem karnawałową.
_mg_3895

Warto wspomnieć, że honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Biała Podlaska Pan Dariusz Stefaniuk, który popiera inicjatywę i jest otwarty na nowe propozycje młodzieży. Każdy kto się czuje młodo – gimnazjaliści, licealiści czy studenci do wszystkich młodych duchem jest kierowana ta zabawa, która odbędzie się w sobotę 28 stycznia od godziny 19.00. Zaskoczeniem dla wszystkich może być miejsce balu, ponieważ będą to Porosiuki w Dworku Helena.

20120620_205055_308

Czy warto przyjść? Na to pytanie odpowiedź jest – warto! Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości niech zapyta uczestników poprzednich bali, dla których takie imprezy są lepsze niż nie jedna dyskoteka w szkole czy klubie. W programie konkursy, niespodzianki i świetna zabawa. Dlatego nie warto czekać! Od poniedziałku bilety będzie można nabyć w cenie 49 zł w filii Głównej Biblioteki Lekarskiej przy ulicy Brzeskiej 1 (róg ulicy Brzeskiej i ulicy Jatkowej). Ilość miejsc ograniczona. Gorąco zapraszamy!

plakat_karnawal2017

Udostępnij