Kolejny Przystanek Biała w parafii św. Michała Archanioła

Światowe Dni Młodzieży zbliżają się wielkimi krokami. Przed nami przedostatnie spotkanie młodzieży z cyklu DeoProfil, które odbędzie się 20 maja 2016 roku w parafii Michała Archanioła. Jak zawsze startujemy o godzinie 19.00. W programie między innymi „Odliczanie do Światowych Dni Młodzieży”, czyli najświeższe newsy ŚDM przygotowane i zaprezentowane przez liderów rejonu Biała. Oprócz tego wizyta gości z Kodnia, którzy nie jednemu otworzą oczy na to, czym jest Eucharystia w przedstawieniu „Tajemnica Eucharystii”.

W programie również konferencja Ks. dr Piotr Tymosiewicz pt. „Odnajdź swoje powołanie” pokazująca, że każdy z nas jest wezwany przez Boga do określonego sposobu życia. Punktem kulminacyjnym spotkania będzie adoracja „Podaj serce Jezusowi”, aby każdy z obecnych pokazał dla kogo przyszedł na przystanek Biała, a później wychodząc z Kościoła przekazywał innym te prawdę i dobro od Pana Jezusa. Po zaspokojeniu duszy każdy zaspokoi ciało. „Pokarm dla ciała”, czyli słodka przekąska połączona z wspólnymi rozmowami młodzieży. DeoProfil już 20 maja! Obszerny i ciekawy program, a najważniejsze spotkanie z Panem Bogiem. Koniecznie musisz być razem z nami i zobaczyć przedostatni przystanek Biała na drodze do Światowych Dni Młodzieży!