Kustosz sanktuarium – obchodzi imieniny

Czcigodny Księże Proboszczu.

Z okazji imienin jako przedstawiciele wspólnot działających w parafii p.w. Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej pragniemy wraz ze wszystkimi parafianami wyrazić naszą wdzięczność Bogu Miłosiernemu za księdza osobę i trud posługi.

Doświadczamy twojej ojcowskiej troski poprzez piękno liturgii, liczne inicjatywy duchowe, dbałość o parafię i naszą świątynię, a także czyny miłosierdzia duszy i ciała okazywane potrzebującym, jak również obecność na drodze naszej formacji, także przez wsparcie materialne.

Życzymy Ci Księże Jacku, by Pan zawsze wiódł Cię swoją drogą. Niech błogosławi pracy duszpasterskiej i wszelkim podejmowanym wysiłkom, aby powierzoną wspólnotę Kościoła prowadzić ku świętości. Niech On będzie siłą i światłem na codzienność życia. Niech Maryja – Matka Miłosierdzia wprasza potrzebne łaski w trudzie i radościach posługi. Zaś Patron, Św. Jacek niech będzie wzorem postępowania i orędownikiem w dobrych poczynaniach.