Mini-rekolekcje w Zakopanem (fotorelacja – DZIEŃ 2)

Mini-rekolekcje w Zakopanem (fotorelacja – DZIEŃ 2)

Chcemy podzielić się dzisiaj z Wami-Drodzy Internauci, naszą radością. Radością niecodzienną. Otóż w diecezji siedleckiej rozpoczęły się ferie. Dziękujemy Rodzicom i Księdzu Proboszczowi Jackowi Owsiance za wsparcie dla  młodzieży i duchową obecność podczas wyjazdu do Zakopanego. Tym razem miejscem naszego pobytu jest schronisko na Łysej Polanie. Po nocnej podróży z niedzieli na poniedziałek i zakwaterowaniu w ośrodku ruszyliśmy w kierunku Morskiego Oka. Cieszyliśmy się pięknem górskich widoków i spotkaniem z drugim człowiekiem, oraz piękną aurą i dużą ilością śniegu.

Tego dnia oczekiwaliśmy na resztę ekipy, która dojechała do nas wieczorem. Po powrocie czekała na nas smaczna obiadokolacja. Po uczcie dla ciała, przyszedł czas na ucztę duchową czyli Eucharystię, najważniejszy punkt naszego dnia. Po Mszy świętej przyszedł czas na integrację i radosne zabawy. Po wspólnej modlitwie, apelu Jasnogórskim i błogosławieństwie udaliśmy się na odpoczynek. Następnego dnia, po obfitym śniadaniu wyruszyliśmy do Białki Tatrzańskiej na Termy.

Po długim wypoczynku pośród szaleństwa na zjeżdżalni, kąpieli w basenie i po obfitych kanapkach wyruszyliśmy do wypożyczalni nart i snowboardu, przygotowując się na kolejne dni- które będą niezłym szosowaniem na nartach.

Autor: A.R.

Zdjęcia z wyjazdu do obejrzenia poniżej:

Dzień 1:

Dzień 2:
Udostępnij