Ogłoszenie Parafialnego Zespołu Caritas w sprawie skarbonki “Dar juniora dla seniora”

Ogłoszenie Parafialnego Zespołu Caritas w sprawie skarbonki "Dar juniora dla seniora"

Ze względu na sytuacje jaką mamy zbiórka skarbonek nie odbyła się w Wielką Sobotę tak jak planowaliśmy Dzieci, które zbierały jałmużne wielkopostną do skarbonki w akcji ,,Dar juniora dla seniora” mogą poprosić rodziców żeby wpłacili pieniądze na konto PZC, ewentualnie jeżeli w Waszym otoczeniu jest osoba starsza, samotna, która potrzebuje pomocy i wsparcia można tę jałmużnę przeznaczyć bezpośrednio na pomoc takiej osobie.

W czasie pandemii jest bardzo ważne abyśmy o nich nie zapominali i dostrzegali ich potrzeby zarówno te materialne jak i te duchowe. Pamiętajmy że nawet zwykłe zainteresowanie się drugim człowiekiem, porozmawianie chociażby przez domofon, zapytanie czy czegoś nie potrzebują, może sprawić że seniorom będzie łatwiej przetrwać ten trudny czas.

Jako zespół z góry DZIĘKUJEMY w imieniu własnym i seniorów za Wasz dar serca.

DOBRO POWRACA!!!