Ostatni Przystanek Biała w naszym sanktuarium

Już w najbliższy piątek 17 czerwca w Sanktuarium Chrystusa Miłosiernego o godzinie 18.00 odbędzie się ostatnie DeoProfil – spotkanie przygotowujące wszystkich do Światowych Dni Młodzieży. Będzie to wyjątkowy przystanek, na które są zaproszeni ludzie z całego rejonu Biała Podlaska. Obfity program, który na pewno nikogo nie zanudzi, a w nim m.in.  Msza Święta z modlitwą uzdrowienia, której przewodniczyć będzie gość specjalny z Lublina Ks. Krzysztof Kralka. Oprócz tego najnowsze newsy ŚDM przygotowane przez liderów rejonu Biała pt.” Jesteśmy gotowi”, w których zobaczymy premierę muzycznej niespodzianki.
Wisienką na torcie będzie potężny Gospelowy Koncert Uwielbienia Boga „Power of Heaven”, który już przez kilka tygodni prężnie pracuje wokalnie i tanecznie, aby zachwycić wszystkich przybyłych. Na koniec nie zabraknie słodkiego poczęstunku „Po maturze chodziliśmy na kremówki” – J.P.II, aby każdy z uśmiechem w sercu i na buzi przeżył ostatnie DeoProfil z radością. Na ostatni przystanek Biała pragniemy zaprosić wszystkich chętnych, tych młodszych i starszych, aby każdy był w pełni świadomy i gotowy na to, co wydarzy się w lipcu tego roku.
Ostatni DeoProfil przed Światowymi Dniami Młodzieży