Rekolekcje Koła Przyjaciół KRP za nami (ZDJĘCIA)

W dniach 26-28 września 13 członków naszego Oddziału Parafialnego Koła Przyjaciół Radia Podlasie uczestniczyło w rekolekcjach w  Kodniu zorganizowanych dla członków kół z całej diecezji. Skupieniu przewodniczył ks. Dariusz Denisiuk – diecezjalny asystent Kół Przyjaciół KRP. Program rekolekcji obejmował celebrację Słowa Bożego, katechezę, Mszę św. oraz koronkę do Bożego Miłosierdzia i modlitwę różańcową. Wieczory uczestnikom umilały spotkania integracyjne, podczas których świadectwem swojej posługi dzielił się o. Ryszard Sierański, pracujący przez 30 lat na Śląsku w środowisku narkomanów i bezdomnych.

Podczas rekolekcji nie zabrakło także zajęć sportowych. Mieczysław Bytniewski – mistrz Europy w NordicWalking, poprowadził trening z uczestnikami rekolekcji. Dzięki słonecznej aurze, zajęcia odbyły się w pięknych okolicznościach nadbużańskiej przyrody.

Autor: Anna Kuszpit, prezes Oddziału Parafialnego KP KRP