Światowe Dni Młodzieży 2016 – DZIĘKUJEMY!

Światowe Dni Młodzieży 2016 – DZIĘKUJEMY!

Wiele pracy i serca w organizacje Światowych Dni Młodzieży za nami. Kolejne dni po wielkich wydarzeniach mijają. Rejon Biała Podlaska pragnąc podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w to piękne dzieło nie ustaje z pomysłami. Od wtorku na wybranych rondach w Białej Podlaskiej mieszkańcy mogą zauważyć banery z motywem ŚDM i logo sponsorów, mediów oraz ludzi pomagających przy obchodach ŚDM w rejonie. Jest to jedna z planowanych form podziękowań, aby docenić te osoby, które najbardziej wsparły organizacje lipcowych wydarzeń. Logo na banerach to tylko cześć firm czy osób, którym rejon Biała Podlaska pragnie podziękować.

– Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich, ale pragniemy z całego serca każdej osobie, która przyczyniła się do sukcesu Światowych Dni Młodzieży powiedzieć dziękujemy! – mówi Ks. Leszek Mućka – koordynator ŚDM w rejonie Biała oraz liderzy.

Rejon Biała Podlaska chcąc dalej iść ideą ŚDM planuje kontynuować comiesięczne spotkania młodzieży. Miejmy nadzieję, że w tej kwestii również znajdą się życzliwi ludzie, którzy pomogą w tej sprawie.

Udostępnij