VII Bialskopodlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego “św. Krzyś”

VII Bialskopodlaskie rozpoczęcie sezonu motocyklowego „”św. Krzyś”
23 kwietnia 2016r. w Białej Podlaskiej na pewno będzie głośno! Od godziny 9.00 na Placu Wolności będzie miało miejsce VII Bialskopodlaskie rozpoczęcie sezonu motocyklowego pt. „Św. Krzyś”. Oficjalne rozpoczęcie nastąpi o 10.30, a tuż po nim koncerty zespołów m.in. „FACE” oraz „HARD GOK”. Nie zabraknie licznych konkursów, pokazów trial, festynu „Bezpieczni na drodze” oraz wizyty gościa specjalnego – Przemysława Kaczmarczyka – zawodnika Extreme Trial, który w 2008 roku zdobył tytuł Mistrza Polski. O godzinie 14.00 nastąpi przejazd do Pratulina, gdzie o 14.30 w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła odbędzie się Msza Święta. Następnie w przyjaznym i motocyklowym gronie, każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w ognisku oraz grillu.
Prezydent Miasta Biała Podlaska Dariusz Stefaniuk, Bialskie Centrum Kultury oraz Światowe Dni Młodzieży, jako organizatorzy gorąco zapraszają na to wydarzenie i zapowiadają, że każdy, kto lubi trochę adrenaliny na pewno ją poczuję. Wjazd na VII Bialskopodlaskie rozpoczęcie sezonu motocyklowego pt. „Św. Krzyś”, będzie kosztował symboliczne 15 zł, więc jeśli jeździsz na motocyklu i lubisz ten sport to 23 kwietnia koniecznie musisz być razem z nami!