W drodze na ŚDM – “Przystanek Biała”

W drodze na ŚDM – „”Przystanek Biała”

Już za 19 miesięcy rozpoczną się Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016. Młodzież z całego świata zanim wyruszy na spotkanie z Ojcem Świętym będzie gościła przez 5 dni we wszystkich polskich diecezjach, w tym także w Białej Podlaskiej. Czeka nas dużo pracy! Dlatego raz w miesiącu będziemy spotykali się w różnych parafiach naszego regionu, aby duchowo i organizacyjnie przygotować się na to wielkie wydarzenie.

Nasze spotkania nazwaliśmy: W drodze na światowe Dni Młodzieży… Przystanek Biała. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 28 listopada o godzinie 19.30 w parafii Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej. W programie m.in. barwna opowieść dwojga Bialczan, którzy uczestniczyli w 5 Światowych Dniach Młodzieży; modlitwa słowem i piosenką w intencji ŚDM oraz słodka niespodzianka.

Zapraszamy wszystkich młodych ludzi zrzeszonych i niezrzeszonych w grupach parafialnych, tych którzy chcą głębiej zaangażować się w przygotowanie Światowych Dni Młodzieży i tych, którzy tylko chcą poznać ich ideę. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

Udostępnij