Wakacje w Puszczy Chełmskiej. Nowe fotorelacje.

Wakacje w puszczy chełmskiej. Nowe fotorelacje.

Sprawozdanie z obozu w Puszczy koło Chełma

Od 01-07-2013 r. grupa Dzieci i Młodzieży z naszej parafii wypoczywa na obozie w Puszczy koło Chełma pod czułym okiem opiekunów: Ks. Leszka Mućki, Kl. Łukasza Tarasiuka oraz P. Beaty Olesiejuk.

Już w dniu wyjazdu Państwa pociechy miały nie lada frajdę, ponieważ po drodze do Puszczy zwiedzały Placówkę Straży Granicznej w Woli Uchruskiej. Tam nasi milusińscy zapoznali się z pracą pograniczników oraz ze sprzętem jakim codziennie się posługują.

Drugiego dnia zwiedzaliśmy Kazimierz Dolny. Tam również na dzieci czekały atrakcje, m. in. godzinna podróż barką po Wiśle. Nie lada wyzwaniem dla Państwa Dzieci okazało się “zdobycie” Góry Trzech Krzyży. Pomimo lejącego się żaru z nieba wszyscy zdołali wejść na szczyt, czego dowodem jest grupowe zdjęcie na tle panoramy miasta.

Środa i czwartek upłynęły na jeździe konnej, plażowaniu i jeździe gokartami. Nowością była również musztra, nikt jednak nie narzekał.

Piątek przyniósł pieszą wycieczkę do Klesztowa, miejscowości oddalonej od naszego obozu 3,5 km. Tam Młodzież miała możliwość odwiedzenia kościoła. Po powrocie czekała kolejna atrakcja – nauka wspinaczki skałkowej, zjeżdżania na kąpielisku, bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się jazda konna.

Pomimo różnorodności zajęć każdego dnia jest kilka stałych punktów w codziennym harmonogramie:

7:35 – gimnastyka poranna;

8:20 – apel

8:30 – śniadanie

13:30 – obiad

20:30 – Msza Święta

To na razie tyle z gorącej i pięknej Puszczy. Zapraszamy za rok Dzieci i Młodzież z naszej parafii.

Udostępnij