Wyjazd do Puszczy (relacja)

Wyjazd do Puszczy (relacja)

19 lipca 2014 

Wracamy w niedzielę (20 lipca 2014). Wyjazd z Puszczy planowany na godzinę 13:00, natomiast przyjazd do Białej Podlaskiej przewidujemy o godzinie 15:00. Prosimy Rodziców, aby dzieci i młodzież nie wracały same do domu.

Dziękujemy Rodzicom, za wsparcie młodzieży starszej i młodszej przy zbieraniu bagaży. Jesteśmy nieco opaleni więc prosimy, abyście się nas nie przestraszyli.

Do zobaczenia!

18 lipca 2014 

Zwiedziliśmy Zamość. Piękne miasto pełne atrakcji, a nam udało się zwiedzić prawie wszystkie z nich. Wróciliśmy trochę zmęczeni, ale nie na tyle abyśmy nie mogli pośpiewać przy ognisku, zaplanowanym o godz. 22:00. Fantastyczny dzień.

Dzisiaj podczas Mszy świętej pamiętaliśmy szczególnie o Rodzicach w modlitwie.

Fotorelacja z wyjazdu do Zamościa:

17 lipca 2014 

Na dzień dzisiejszy zaplanowany został wyjazd do Zamościa.

16 lipca 2014 

W środę do ośrodka kolonijnego w Puszczy przyjedzie jednostka wojskowa. Tym razem jednak zamiast musztry, uczestnicy będą uczyli się strzelania do celu. Młodzież korzystać będzie również z symulatora strzelnicy, obsługiwać radiostację a starsi będą mieli okazję do spróbowania swoich sił w terenie podczas survivalu.

W ośrodku będzie można również potrenować z instruktorem jazdy konnej, czy wystartować we wspinaczce. Później wybierzemy się nad jezioro, gdzie na młodzież czekać będą kajaki i rower wodny. Zwieńczeniem dnia będą m.in. jazda na quadach, skoki na trampolinie, zawody sportowe a także pokaz techniczny jazdy motocyklem KTM.

Szanowni Rodzice, dziękujemy że możemy tutaj być. Bóg Wam zapłać.

Zdjęcia z dnia piątego:

15 lipca 2014 

Wtorek – wycieczka. Część grupy kolonijnej wyjeżdża do Zamościa dzisiaj, a druga część kolonii we czwartek. Planowane jest zwiedzanie:

  • podziemia Zamościa “Bastion”
  • ZOO w Zamościu
  • muzeum oraz całego miasta

Na koniec wyjazdu wybierzemy się do restauracji “Pod Kasztanami” w Chełmie na obiad. Przed powrotem do Puszczy odwiedzimy sklepy, aby zrobić zapasy.

Szanownych Rodziców przepraszamy za utrudnienia w kontakcie telefonicznym. Pogoda w Puszczy jest ekstra, a atmosfera wręcz wymarzona. 

Fotorelacja z dnia czwartego: 

13 lipca 2014 

Trzeci dzień kolonii w Puszczy. Przez cały dzień temperatura utrzymywała się powyżej 30 stopni. Niedziela wręcz wymarzona na odpoczynek.

Wśród niedzielnych atrakcji można wymienić m.in. naukę jazdy konno, kulę na jeziorze (każdy uczestnik brał w niej udział), wspinaczkę po skałce pod nadzorem instruktora, gokardy, skoki na trampolinie, rozgrywki sportowe na obiektach ośrodka czy kąpiel w jeziorze i wizyta na plaży w skwerze słońca.

Na wtorek lub czwartek planowana jest wycieczka do Zamościa. Wstępnie mieliśmy jechać do Kazimierza, ale połowa grupy była już tam rok temu, dlatego ośrodek postanowił urozmaicić wyjazd.

Dziękujemy Rodzicom, że tęsknią za dziećmi, a zarazem pozwalają im się usamodzielniać. Pamiętamy o Was w modlitwie.

Zdjęcia z trzeciego dnia wyjazdu:

12 lipca 2014 

Dzisiejsza pogoda w Puszczy jest piękna, świeci słońce. Bezcenny był uśmiech młodzieży podczas musztry z żołnierzami – spisali się na medal.

U nas wszystko w porządku, a wszyscy są zdrowi i pełni radości. Rodzice – możecie być dumni ze swoich dzieci. Pamiętamy o Was w modlitwie.

Fotorelacja z drugiego dnia wyjazdu:

11 lipca 2014

Dojechaliśmy szczęśliwie do Puszczy. Jest piątek, 11 lipca – godz. 21:30. Dzieci i młodzież są uśmiechnięte i zostali podzieleni na grupy – wszyscy są zadowoleni. Przepraszamy za utrudnienia z zasięgiem telefonicznym.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia wyjazdu:

Drogim rodzicom dziękujemy i otaczamy Was modlitwą.

Więcej informacji o miejscu wypoczynku: kliknij tutaj. (www.e.puszcza-chelm.pl)

Udostępnij