Czwarta Niedziela zwykła

1. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie i ofiary złożone na funkcjonowanie parafii. Cieszymy się, że przez posługę kapłanów Bóg pobłogosławił parafian, ich domy i mieszkania. Jeśli ktoś chciałby jeszcze zaprosić kapłana z wizytą duszpasterską to prosimy o indywidualny kontakt z parafią. KANCELARIA PARAFIALNA JEST CZYNNA W DNI POWSZEDNIE OPRÓCZ WTORKÓW OD 8.00 DO 9.00 ORAZ OD 16.00 DO 17.30.
  2. Dzisiaj o 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę o godz. 17.45 nowenna do Św. Józefa.
  4. We czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. Matki Bożej Gromnicznej. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. Taca zbierana w tym dniu jest przeznaczona na zakony klauzurowe. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 9.30 i 18.00. W kaplicy w Czosnówce o godz. 17.00.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00. adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Bractwo Różańcowe. Wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie możliwość spowiedzi.
  6. W pierwszy piątek miesiąca Msze Św. tylko  o 6.30 i 18.00. Po Mszy porannej wystawienie NŚ i nabożeństwo, podobnie przed Mszą Św. wieczorną o 17.40. O 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA. Adorację od 16.00 do 17.00 prowadzą Koła Żywego Różańca. W tym dniu wspomnienie św. Błażeja.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca Msze Św. tylko o 6.30 i 18.00. Nabożeństwa pierwszosobotnie po Mszy Św. rano i wieczorem. Rano wspólne rozważanie tajemnicy różańca oraz modlitwa jedną częścią różańca św.
  8. W pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i zmianka różańcowa. W tym dniu wspomnienie św. Agaty.
  9. Zeszyty z serii apologetyka dla wszystkich autorstwa Laury Boccenti przetłumaczone na język polski cz. 1. „Jeśli jest Bóg, to dlaczego istnieje zło?”, do nabycia w zakrystii za 15 zł.
  10. W najbliższą niedzielę 5 lutego w Kodniu Diecezjalna Pielgrzymka Amazonek, czyli kobiet po chorobie nowotworowej piersi. Zapraszamy do udziału kobiety i ich rodziny. Szczegółowy program umieszczony na plakacie.
  11. 4 marca odbędzie się Kongres Różańcowy w Radzyniu Podlaskim.
  12. Do wieczności odeszli Śp. Mieczysław Saczuk i Andrzej Demianiuk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.