Trzecia Niedziela Wielkanocna

1. W minioną niedzielę ks. Prałat Mieczysław trafił do szpitala, mamy nadzieję że w najbliższym czasie powróci do domu. Wszystkim, którzy otoczyli ks. Prałata opieką i ofiarowali w jego intencji modlitwę serdecznie dziękujemy.
  2. Wszystkim, którzy którzy włączyli się w świętowanie jubileuszu naszego Sanktuarium składamy serdeczne podziękowania. Chórowi parafialnemu wraz z p. Piotrem Karwowskim i służbie liturgicznej za piękną oprawę liturgiczną naszej uroczystości. Wolontariuszom z PZC za cały wysiłek organizacyjny związany z przygotowaniem poczęstunku, loterii i zabaw dla dzieci. Paniom z KGW z Czosnówki za wspaniały posiłek, p. Markowi Dzyrowi za udostępnienie sprzętu nagłaśniającego i poprowadzenie całej imprezy. Ks. Waldemarowi i właścicielom Firmy JB Multimedia za wsparcie imprezy. Wielkiej liczbie osób dobrej woli , które przygotowały ciasta i pomogły w sprawnym przygotowaniu i przeprowadzeniu naszego parafialnego festynu.
  3. W dniu dzisiejszym z racji Niedzieli Biblijnej po każdej Mszy św. młodzież z Ruchu Światło- Życie będzie rozdawała cytaty z Pisma Świętego. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego.
  4. Neokatechumenat zaprasza nas dzisiaj na 15.30 na Plac Wolności na wspólną modlitwę i ewangelizację.
  5. Biskupi zachęcają nas dzisiaj do szczególnej modlitwy w obronie życia poczętego.
  6. Trwają prace przy renowacji podłogi, przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Od wtorku planowane są dalsze prace w nawie głównej.
  7. We wtorek o 18.00 Nowenna do MB Miłosierdzia transmitowana przez KRP. Mszy Św. będzie przewodniczył ks. Kanonik Mariusz Zaniewicz nasz wielkopostny rekolekcjonista.
  8. W piątek zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15.00, a adorację Najświętszego Sakramentu od 16.do 17.00 poprowadzi Legion Maryi.
  9. Wojciech Sumliński i Witold Gadowski zapraszają w piątek 19 kwietnia o g. 19.00 na spotkanie poświęcone sytuacji w Polsce w obliczu narastających zagrożeń. Spotkanie odbędzie się w dolnej sali w kościele Wniebowzięcia NMP ( na Woli).
  10. Dzisiaj zapraszamy dzieci klas III z rodzicami na spotkanie przygotowujące do I komunii św.
  11. Dzisiaj o 12.00 Różaniec w intencji Ojczyzny, a po sumie zmianka różańcowa.
  12. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie, a taca przeznaczona będzie na WSD naszej diecezji.
  13. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Jerzy Poleszuk, Józefa Starzyńska, Stanisław Gierczuk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.