XII niedziela zwykła

1. Obraz MB Miłosierdzia został przekazany do prac konserwatorskich. Wśród zabiegów, które są zaplanowane jest oczyszczenie i ponowne złocenie koron MB, półksiężyca oraz złocenie ram obrazu. Panu Marcinowi Puchaczowi dziękujemy za przewiezienie obrazu do pracowni konserwatorskiej w Sarnach pod Rykami.
  2. Zgodnie z tradycją poprzednich lat w okresie letnich urlopów i wyjazdów na rekolekcje przez księży część intencji będzie sprawowana poza parafią.
  3. W poniedziałek wypada Uroczystość Narodzin Św. Jana Chrzciciela. Msze św. o: 6.30, 9.30 i o 18.00.
  4. We wtorek różaniec w intencji adopcji dziecka poczętego o godz. 17.15.
  5. Nabożeństwo czerwcowe w naszej parafii: w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedzielę o 16.45.
  6. W piątek zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15.00, a adorację Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 17.00 poprowadzi Neokatechumenat.
  7. W sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Mszę św. w naszym kościele o godz. 6.30, 9.30 i 18.00. W kaplicy w Czosnówce o godz. 17.00. Jest to też dzień imienin Ks. Pawła oraz naszego P. Organisty i P. Kościelnego. Ogarniajmy modlitwą wszystkich solenizantów. Tego dnia ofiary złożone na tacę będą przeznaczone do dyspozycji Ojca Świętego.
  8. W sobotę 29.06. Wyrusza piesza pielgrzymka do Leśnej Podlaskiej. Wyjście z przed kościoła o godz. 4.00. zapraszamy chętnych.
  9. W najbliższą niedzielę Uroczystość Odpustowa Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kaplicy w Czosnówce Msza św. o godz. 12.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 9.30.
  10. W najbliższą niedzielę 30.06. o godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą i śpiewem uwielbienia. Szczegóły na plakatach.
  11. 2 lipca w Kodniu odbędzie się diecezjalny odpust chorych. Do Kodnia możemy zarezerwować miejsce w autokarze zapisując się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Koszt 20 zł. od osoby.
  12. Zachęcamy do nabycia kolejnego numeru Katolickiego Echa.
  13. Z naszej parafii do wieczności odeszli: Śp. Adam Walenciuk, Tomasz Paszkowski i Marian Tur Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.