Czwarta Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami i kandydatami którzy w tym roku przystąpią do bierzmowania.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 katecheza dla rodziców i dzieci rocznicy I Komunii św. W piątek i w sobotę po Mszy św. wieczornej próba generalna. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dzieci I rocznicy Komunii św. ich rodziców i rodzin.
  3. Dzisiaj nasz chór o godz. 12.30 zaśpiewa koncert w Janowie Podlaskim z racji 100 lecia wskrzeszenia Wyższego Seminarium Duchownego W naszym Sanktuarium o godz. 18.00 wystąpi nasz chór wraz z zespołem instrumentalnym Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie pod kierunkiem prof. Agaty Sapiechy. Natomiast 19 maja o godz. 18.00 będzie koncert Poznańskich Słowików.
  4. Jutro o godz. 19.00 Procesja Fatimska z parafii Narodzenia NMP do naszego Sanktuarium.
  5. Próby dzieci do I Komunii św. we wtorek i czwartek o godz. 18.30.
  6. We czwartek o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Prosimy składać kartki z intencjami przed Mszą św.
  7. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia. Adorację od. 16.00 – 17.00 prowadzi Wspólnota Pomocy dla Czyśca.
  8. W najbliższą niedzielę Rocznica I Komunii św. o godz. 9.00.
  9. Dziękujemy mieszkańcom ul. Sidorskiej domy prywatne nr. parzyste za sprzątanie kościoła i ofiarę 400 zł. Msza św. w intencji mieszkańców w poniedziałek o godz. 18.00.
  10. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy rodziców dzieci Rocznicy I Komunii św
  11. W zakrystii są do nabycia krzyże z ziemią pratulińską
  12. Dziękujemy wszystkim dzieciom które składały ofiary do skarbonek miłosierdzia dla potrzebujących osób starszych. Zebrano 875 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać
  13. Pielgrzymka Żywego Różańca do Częstochowy. Wyjazd 1 czerwca o godz. 5.00 (sobota) z przed kościoła naszego a powrót 2 czerwca. Przewidywany koszt z noclegiem 120 zł. Zapisy na tę pielgrzymkę w zakrystii lub P. Bogumiły zelatorki Parafialnej. Zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce członków Kół Różańcowych ich rodziny i wszystkich chętnych
  14. Wczorajszym nowożeńcom Karolowi i Sylwi życzymy Bożego błogosławieństwa w życiu małżeńskim i rodzinnym.
  15. Dnia 26 maja pielgrzymka kobiet do Pratulina. Szczegóły na plakacie.
  16. Do wieczności odszedł Śp. Krzysztof Semeryło. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.