Piąta Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj o godz. 18.00 będzie koncert Poznańskich Słowików.
  2. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia. Adorację od. 16.00 – 17.00 prowadzi Katolickie Radio Podlasie.
  3. W sobotę o godz. 4.00 wyrusza piesza pielgrzymka do Leśnej Podlaskiej.
  4. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dzieci do I Komunii św. ich rodziców i rodzin.
  5. W najbliższą niedzielę I Komunia św. o godz. 9.00.
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.30 krótkie spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w tym roku szkolnym.
  7. W najbliższą niedzielę o godz. 18.00 koncert organowy w wykonaniu P. Piotra Arseniuka.
  8. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy rodziców dzieci I Komunii św.
  9. W najbliższą niedzielę pielgrzymka kobiet do Pratulina. Chętne kobiety prosimy zapisywać się dzisiaj w zakrystii abyśmy mogli zamówić odpowiedni pojazd w zależności od ilości osób.
  10. W najbliższą niedzielę III motocyklowa pielgrzymka kobiet do Pratulina. Wyjazd o godz. 9.30 z parkingu parafii Narodzenia NMP. Szczegóły na plakacie.
  11. Pielgrzymka Żywego Różańca do Częstochowy. Wyjazd 1 czerwca o godz. 5.00 (sobota) z przed kościoła naszego a powrót 2 czerwca. Przewidywany koszt z noclegiem 120 zł. Zapisy na tę pielgrzymkę w zakrystii lub P. Bogumiły zelatorki Parafialnej. Zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce wszystkich chętnych.
  12. Wczorajszym nowożeńcom Łukaszowi i Annie życzymy Bożego błogosławieństwa w życiu małżeńskim i rodzinnym.
  13. W zakrystii są do odebrania poświęcone pasyjki Pana Jezusa do krzyżyków które nabywaliśmy w czasie Misji św.
  14. Do wieczności odeszli Śp. Józef Kobiałko i Wiesław Śnitko. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.