XXIV niedziela zwykła

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego.
  2. W poniedziałek o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia.
  3. W środę Święto Św. Stanisława Kostki zapraszamy dzieci uczniów klas pierwszych ze swoimi tornistrami iż będzie poświęcenie tornistrów oraz młodzież kandydatów do bierzmowania, wspólnoty i ruchy młodzieżowe, rodziców nauczycieli i wychowawców na Mszę św. o godz. 18.00.
  4. We czwartek po Mszy św. wieczornej na Pogodny Wieczór zaprasza Oaza naszej parafii chętnych od 4 klasy szkoły podstawowej.
  5. W piątek o 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA Adorację od 16.00 – 17.00 prowadzi Legion Maryi.
  6. Siedleckie Forum nauczycieli i Wychowawców w sobotę. Szczegóły na plakacie
  7. Organizujemy wyjazd dla młodzieży na Hosanna Festiwal, który odbędzie się w najbliższa sobotę 21 września w Siedlcach. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się dzisiaj do ks. Grzegorza.
  8. Serdecznie zapraszamy parafian do wzięcia udziału w akcji Caritas „Kromka Chleba dla sąsiada”; jej celem jest pomoc osobom, które cierpią z powodu niedostatku, starsze, samotne, schorowane i opuszczone. W tym tygodniu w piątek i sobotę w ramach tej akcji Parafialny Zespół Caritas wraz ze Szkolnymi Kołami przy Szkole Podstawowej nr 5 i nr 6 organizuje zbiórkę żywności w Sklepach Biedronka przy ul. Orzechowej i Kąpielowej. Z zebranych darów będą zrobione paczki dla podopiecznych z naszej parafii. Zapraszamy do udziału.
  9. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii Siostry Zmartwychwstanki. Podzielą się z nami charyzmatem swego powołania.
  10. W niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 katecheza dla rodziców i dzieci do I Komunii św.
  11. W przyszłą niedzielę nasz chór będzie koncertował w Kazimierzu Dolnym.
  12. W sobotę 28 września o godz. 10 w Auli Katolickiej Szkoły Podstawowej odbędzie się wykład pt. “Nastolatki z pokolenia Z, a zachowania ryzykowne-motywacja, terapia”. Szczegóły na plakacie.
  13. We wszystkie poniedziałki września w sali chóru o godz. 17.00 przesłuchania do naszego chóru parafialnego. Zapraszamy chętnych.
  14. Dziękujemy mieszkańcom ul. Orzechowej 33 za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę 120 zł. Msza św. będzie w poniedziałek o godz. 18.00.
  15. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Orzechowej 36 I części bloku.
  16. Uroczystości Dnia Sybiraka rozpoczną się Mszą św. w parafii Narodzenia NMP 17 września o godz. 10.00.
  17. Miejskie obchody Święta Lotnictwa rozpoczną się w kościele Św. Kazimierza Królewicza Mszą św. 22 września o godz. 11.00.
  18. Piknik „Wojsko wraca do Białej” dnia 22 września od 13.00 – 18.00 na terenach zielonych ul. Marusarza 8.
  19. Do wieczności odeszli Śp. Jan Paszkowski i Edwin Kuźmiuk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.