Piąta Niedziela zwykła

1. W poniedziałek o godz. 17.30 różaniec za zmarłych. O godz. 18.00 Msza św. w int. zmarłych polecanych w wypominkach oraz w int. Wspólnoty Apostolstwa Dusz Czyśćcowych.
  2. W środę o godz. 17.45 Nowenna do Św. Józefa.
  3. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia. Adorację od 16.00 do 17.00 poprowadzi Wspólnota Apostolstwa Dusz Czyśćcowych.
  4. W piątek zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny i pokoju na Ukrainie. Początek o 21.00. Zakończenie o 6.00 w sobotę. Zachęcamy do tego, aby znaleźć choć 15 minut na nawiedzenie Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Światowy dzień chorego. Zapraszamy na Msze św. przed południem o godz. 6.30 i 9.30. Po tej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwa w intencji chorych i błogosławieństwo chorych. Msza św. wieczorna o godz. 18.00. Jeśli ktoś chciałby przyjąć sakramenty św. w domu to prosimy, aby zgłosić taką osobę do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. W najbliższą niedzielę o godz. 10.15 spotkanie z dziećmi i ich rodzicami w ramach przygotowania dzieci do Pierwszej Komunii św.
  7. Zeszyty z serii apologetyka dla wszystkich autorstwa Laury Boccenti przetłumaczone na język polski przez ks. prof. dr hab. Artura Katolo. Pierwszy zeszyt jest zatytułowany „Jeśli jest Bóg, to dlaczego istnieje zło?”. Dzisiaj możemy nabyć kolejny zeszyt pt. „Prawdziwy Kościół ten katolicki”. Ten zeszyt i kolejne z tej serii pomogą nam widzieć racjonalne podstawy zasad naszej wiary. Koszt jednego zeszytu to 15 zł. Możemy je nabyć pod chórem i w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
  8. Do wieczności odeszli Śp. Regina Goluch i Hieronim Łuciuk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.