XXXIII niedziela zwykła (aktualizacja)

1. W poniedziałek o godz. 18.30 na plebanii odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy wszystkich członków oraz chętnych nowych wolontariuszy, którzy chcą włączyć się w dzieła charytatywne w naszej parafii.
  2. W piątek Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00. Adorację od 16.00 – 17.00 prowadzi Koło Przyjaciół Radia Podlasie.
  3. Dziękujemy mieszkańcom ul. Orzechowej 44 za ofiarę 180 zł. Msza św. w intencji mieszkańców w poniedziałek o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu o pomoc w sprzataniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Orzechowej 46.
  5. W tym tygodniu pan organista rozniesie opłatki mieszkańcom ul. Orzechowej, Pływackiej, Brzozowej i Piaskowej.
  6. Zapraszamy na modlitwę rożańcową z wypominkami po Mszy św. wieczornej. Poniedziałek, wtorek i środa – ul. Łukaszyńska, czwartek i piątek – ul. Kąpielowa, sobota i niedziela – ul. Orzechowa.
  7. W najbliższą niedzielę taca jest przeznaczona na Caritas.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas VII i ich rodziców w najbliższą niedzielę o godz. 12.30.
  9. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 17.00 do grona chórzystów zostanie przyjętych 15 nowych śpiewaków. Mszę św. z racji swięta patronalnego chóru odprawi i homilię wygłosi ks. Piotr Przybysz z Łodzi – asystent kościelny Polskiej Federacji Pueri Cantores.
  10. W sobotę nasz chór będzie śpiewał na Jasnej Górze podczas XIV krajowej Pielgrzymki Wiernych Tradycji Łacińskiej.
  11. Wczorajszym nowożeńcom Patrykowi i Aleksandrze życzymy Bożego błogosławieństwa w życiu małżeńskim i rodzinnym.
  12. Do wieczności odeszła Śp. Krystyna Piotrowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.