Czwarta Niedziela Wielkanocna

1. Ks. Prałat Mieczysław dziękuje wszystkim, którzy otaczają Go modlitwą i troską.
  2. Wczoraj nasz parafialny chór Schola Cantorum Misericordis Christi pod dyrekcją p. dr. Piotra Karwowskiego na III Konkursie Muzyki Chóralnej Surrexit vere we Włocławku zdobył ZŁOTY DYPLOM, wyróżnienie za najlepiej wykonany utwór polskiego kompozytora, a pan Piotr Karwowski nagrodę dla najlepszego dyrygenta Konkursu. Serdecznie gratulujemy!!!
  3. W piątek zakończono pierwszy etap prac renowacyjnych posadzki kościoła. Od poniedziałku planowane są dalsze prace w nawie głównej.
  4. W piątek zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15.00, a adorację Najświętszego Sakramentu od 16.do 17.00 poprowadzi Koło Przyjaciół KRP.
  5. W sobotę 27.04. o godz. 4.00 sprzed naszego kościoła wyruszy piesza pielgrzymka do Leśnej Podlaskiej. Chętnych serdecznie zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci klas III z rodzicami na spotkanie przygotowujące do I komunii św.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w Sali chóru, walne zebranie członków Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Sakralnej.
  8. Od 31 maja do 2 czerwca w Pratulinie organizowane jest Jerycho Młodych – nasz diecezjalny festiwal dla młodzieży. Zachęcamy młodych do zapisów i wspólny wyjazd z naszej parafii na to wydarzenie. Potrzebne informacje można uzyskać na stronie internetowej, Facebooku i u ks. Grzegorza. W ramach przygotowania do Jerycha Młodych zapraszamy młodzież i dorosłych na nabożeństwo Drogi Światła w najbliższą niedzielę na godz. 19.00
  9. Dziękujemy państwu Jadwidze i Władysławowi Chromiuk za złożoną ofiarę w kwocie 100 zł na renowację posadzki kościoła.
  10. Dzisiaj o godz.12.00 Różaniec w intencji Ojczyzny.
  11. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę są przeznaczone na WSD naszej diecezji.
  12. 12 maja organizowana jest pielgrzymka rodzin do Parczewa. Z naszej parafii będzie organizowany wyjazd autokarowy na to wydarzenie. Serdecznie zapraszamy.