XIV niedziela zwykła

1. Do naszej parafii przybył ks. Grzegorz Bielak. Witamy serdecznie w naszej parafii i życzymy Bożego blogoslawieństwa w życiu i posłudze kapłańskiej.
  2. GODZINA MIŁOSIERDZIA w piątek o 15.00. Adorację od 16.00 – 17.00 prowadzi Wspólnota pomocy dla Czyśca.
  3. PROCESJA FATIMSKA w sobotę o godz. 19.00.
  4. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkaców ul. Sidorskiej 99 ABCD
  5. Spotkanie organizacyjne Grupy 11 Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę będzie w parafii Wniebowzięcia NMP w najbliższą niedzielę 14 lipca o godz. 19.00 w sali katechetycznej. Wszystkich zapraszamy na pielgrzymi szlak.
  6. Wczorajszym nowożeńcom Piotrowi i Sandrze oraz Pawłowi i Weronice życzymy Bożego błogoslawieństwa w życiu małżeńskim i rodzinnym.
  7. Do wieczności z naszej parafii odeszły: Śp. Krystyna Niewęgłowska 4i Alina Kamińska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.