Zapraszamy na “Przystanek Biała” w parafii bł. Honorata

Zapraszamy na „”Przystanek Biała” w parafii bł. Honorata

22 kwietnia 2016 roku w parafii bł. Honorata w Białej Podlaskiej odbędzie się kolejne huczne spotkanie młodych DeoProfil w ramach Światowych Dni Młodzieży. Startujemy o godzinie 19.00, a w programie m.in. Co nowego w ŚDM?, czyli najświeższe newsy ŚDM wygłoszone z ust liderów rejonu Biała, następnie pantomima – „Boski gest Miłosierdzia”, tuż po niej konferencja „Bóg nie jest nudny”, która poprowadzi Ks. Tomasz Kostecki. W czasie spotkania nie zabraknie również adoracji Pana Jezusa, czyli „otwórz się na Pana, żeby Bóg się nie powtarzał”.

Całość spotkania zakończy się słodką chwilą, aby każdy wyszedł z uśmiechem w sercu jak i na buzi. W czasie słodkiego poczęstunku każdy wolontariusz ŚDM rejonu Biała Podlaska, wpiszę się na listę oraz poda swój rozmiar koszulki, ponieważ możemy zapowiedzieć, że w czasie kolejnego przystanku Biała każdy z nich otrzyma koszulkę ŚDM ufundowaną przez pizzerię Roma. Do Światowych Dni Młodzieży pozostanie niecałe 100 dni, więc koniecznie musicie być z nami, aby każdy z was już teraz przygotowywał się na to wielkie wydarzenie, jakie będzie miało miejsce w lipcu 2016.