Viola napisał/a 29 kwietnia 2019 o 03:53:
Miłosierny Boże, proszę Cię o uzdrowienie fizyczne i psychiczne. Proszę też o szczęśliwe rozwiązanie sytuacji związanej z zatrudnieniem dla mojego męża. Wierzę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.i,że Bóg znajdzie dobre rozwiązanie problemu. Jezu,ufam Tobie.
Michał napisał/a 28 kwietnia 2019 o 23:33:
Panie Jezu proszę o dobrą pracę i zdrowie dla wujka.
anna napisał/a 28 kwietnia 2019 o 10:41:
Proszę o uzdrowienie Piotra z nałogu alkoholowego, potrzebne łaski, błogosławieństwo każdego dnia i oddalenie wszelkiego zła.
anna i cezary napisał/a 28 kwietnia 2019 o 10:39:
Prosimy o zdrowie, siły, potrzebne łaski Rodzicom i naszej Rodzinie, o błogosławieństwo każdego dnia i oddalenie wszelkiego zła.
Michał napisał/a 27 kwietnia 2019 o 20:25:
Panie Jezu proszę o dobrą pracę.
Anonimowo napisał/a 27 kwietnia 2019 o 19:44:
O cud uzdrowienia i uwolnienia syna. O przemianę relacji. O uzdrowienie zranionej miłości.
Sylwia napisał/a 27 kwietnia 2019 o 11:26:
Jezu proszę o niebo dla Tomka, spraw bym czuła jego obecność przy mnie każdego dnia.
anna napisał/a 27 kwietnia 2019 o 10:39:
Za Kosciol Sw.Ojca Sw.Franciszka,Duchowienstwo,Lud Bozy.Za chorych,cierpiacych kaplanow.Za przesladowanych za wiare.O nowe powolania kaplanskie.O Pokoj w Ojczyznie ,w Swiecie.O Boze Blogoslawienstwo dla Abp.Henryka Hoser,za Ks.Lukasza Szkarlat,ks.Grzegorza Idzik,ks.Remigiusza,ks.Witko Jozefa,O.Bashabore,ks.Michala Dlutowskiego,ks.Witolda Gajda,ks.Cezarego Banaszek,ks.Tomasza,ks.Janusza Mlynik. Za zmarlych wszystkich bliskich,za dusze w czyscu cierpiace.Za sp.Janine,Mariana Saternus,Jadwige Kielak.,sp Regine Potocka,sp.Marka Glowackiego,sp.Brygide Grebska,za sp. rodzine Milczarskich,Sikorow,Saternus,Algiert,Litwin,Szydlowskich,Ciechanowicz,Kielak,Kazmierkowskich,Stepien,Szkarlat,Idzik,Witko,Hoser,Nowackich,Wincentego Szymczyk,.Michala Zgutke.Zenona Panasik,Leszka,Ireneusza Giers,Adama Giers.
Anna napisał/a 26 kwietnia 2019 o 22:11:
Panie Jezu Miłosierny,proszę o uzdrowienie mnie z uciążliwych dolegliwości.
Andrzej napisał/a 26 kwietnia 2019 o 19:31:
Gorąco proszę o modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego rozwiązania tak strasznie trudnej i ogromnie wyczerpującej psychicznie i fizycznie sprawy zawodowej, z którą nie mogę sobie w żaden sposób poradzić, o łaskę spokoju wewnętrznego, a także o błogosławieństwo Boże w dalszych planach z tym związanych, by dobry Bóg pozwolił uratować moje zdrowie i marzenia dla dobra moich najbliższych, i żeby podjęta decyzja nikogo nie skrzywdziła. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
M napisał/a 26 kwietnia 2019 o 16:51:
Panie Jezu proszę o dobrą pracę
Agnieszka napisał/a 26 kwietnia 2019 o 07:48:
Jezu Miłosierny proszę o łaski potrzebne dla naszej rodziny, szczególnie o zdrowie
Agnieszka napisał/a 26 kwietnia 2019 o 07:47:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla mojej siostry Alicji oraz o znalezienie przez nią spokojnej, dobrej pracy
Agnieszka napisał/a 26 kwietnia 2019 o 07:47:
Jezu Miłosierny proszę o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski zdrowia, sił i wytrwałości dla Anny w 66 rocznicę urodzin
Michał napisał/a 25 kwietnia 2019 o 23:21:
Jezu proszę o dobrą pracę.
Michał napisał/a 25 kwietnia 2019 o 23:21:
Panie Jezu proszę o zdrowie dla wujka
Dorota napisał/a 25 kwietnia 2019 o 22:19:
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla dziadków i potrzebne łaski dla rodzeństwa
Michał napisał/a 24 kwietnia 2019 o 23:27:
PANIE JEZU PROSZĘ O DOBRĄ PRACĘ.
Michał napisał/a 23 kwietnia 2019 o 23:57:
Panie Jezu proszę o dobrą pracę,
Joanna napisał/a 23 kwietnia 2019 o 22:54:
Jezu zanurzam w Twoim miłosierdzi dzieci i siebie i wszystkie nasze sprawy,ratuj nas Jezu we wszystkim proszę przez Serce Maryi