Sylwia napisał/a 8 maja 2019 o 09:24:
Proszę o modlitwę,o skuteczną ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże, o Ducha Świętego,o cud we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o nieustające wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Bóg zapłać.Sylwia.
Lidia napisał/a 8 maja 2019 o 09:10:
Prosze o przemiane i nawrocenie serca mojego meza i odrodzenie sie mojego malzenstwa. Prosze o wszystkie potrzebne laski w sprawach zawodowych. Prosze o wszystkie potrzebne laski dla mojej Corki. Prosze dla mnie i we wszystkich moich intencjach,o milosierdzie Boze i Ducha Swietego. Bog zaplac.Lidka.
Przemek napisał/a 7 maja 2019 o 11:35:
O Jezu Miłosierny proszę cię abym mocno Ciebie kochał razem z Kasią
Anna napisał/a 5 maja 2019 o 18:59:
Dziękuję Ci ,Panie Jezu,za głębokie przeżycie Misji Św. Obdarz łaskami misjonarzy i księży naszej parafii.
Grzegorz napisał/a 5 maja 2019 o 18:55:
Jezu Miłosierny miej w opiece moją żonę, która jutro ma operację.Pomóż szybko wrócić Jej do zdrowia.
Wiesław napisał/a 5 maja 2019 o 17:16:
Jezu Chryste pomóż mi zrobić to co muszę zrobić!
AgaAga napisał/a 5 maja 2019 o 11:59:
Jezu Miłosierny proszę o pomoc w pracy literackiej
Aga napisał/a 5 maja 2019 o 11:58:
Jezu Miłosierny proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny zdrowie, życzliwość, ufność, wiarę, miłość, nadzieję, spokój, wzajemne zrozumienie, o Twoją pomoc w codziennym życiu i pracy
Aga napisał/a 5 maja 2019 o 11:54:
Jezu Miłosierny proszę o chwałę Nieba i życie wieczne dla śp. Antoniego, Stanisławy, Stanisława M i Stanisława R oraz śp. Anny w 17 rocznicę śmierci
Anna napisał/a 5 maja 2019 o 07:54:
Boże Miłosierny, proszę Cię o udaną operację , wytrwałość, cierpliwość i szybki powrót do zdrowia, a także o błogosławieństwo i zdrowie dla moich bliskich. Jezu ufam Tobie
Łukasz napisał/a 4 maja 2019 o 12:16:
Jezu Miłosierny,proszę o opiekę Matki Najświętszej,potrzebne łaski dla Marii i Wojciecha.
anna napisał/a 3 maja 2019 o 21:22:
Proszę aby Marysia nauczyła się prawidłowo rozmawiać.
anna napisał/a 3 maja 2019 o 21:22:
Proszę o wiarę,potrzebne łaski, dobrą spowiedź dla Czesława, Krzysztofa, Jacka i Bogusława oraz siłę i wyrwanie w przysìędze Piotrowi. Proszę o oddalenie wszelkiego zła i błogosławieństwo każdego dnia.
Dorota napisał/a 3 maja 2019 o 16:39:
Proszę za środowisko prolife. Proszę o Miłosierdzie Boże dla biznesu aborcyjnego, handlarzy narkotyków i ludzi. Proszę by dobry Bóg pomógł wyciągać tych biednych ludzi żyjących w spirali zła by zaczęli żyć normalnie. Proszę za mnie o ochronę przed złem, o uzdrowienie relacji z przełożonym, Ania, Ala by dobry Bóg mi pomógł. Jestem taka pogubiona. Prowadź mnie Boze
Ewa napisał/a 2 maja 2019 o 18:56:
Panie Jezu proszę cię o dobrą i odpowiednią prace i zdrowie i zaliczenie egzaminu i pomyślność w związku z chłopakiem.
Sylwia napisał/a 2 maja 2019 o 09:26:
Proszę aby Bóg skutecznie zablokował wszelkie złe działania ze strony mojej Matki, niektórych członków mojej Rodziny i tych,którzy na mnie czyhają. Proszę aby Bóg zniweczył wszystkie plany złego aby moja Matka,moi niektórzy członkowie Rodziny sami nie mogli grzeszyć,innych nie wciągnali w grzech i mnie nie niszczyli. Proszę aby Bóg skutecznie zniweczył wszystkie plany złego. Proszę o modlitwę,o skuteczną ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym. Bóg zapłać.Sylwia.
anna napisał/a 30 kwietnia 2019 o 15:29:
Miłosierny Jezu uzdrów moje kolano. Daj łaskę przebaczenia i zgody w rodzinie, uzdrów wszystkie relacje.
Tomek napisał/a 29 kwietnia 2019 o 20:46:
Prosze o modlitwe w intencji scalenia mojej rodziny.
Córka napisał/a 29 kwietnia 2019 o 19:25:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Janiny , Jana i Grażyny. Janina wymaga troskliwej pomocy i opieki , o pomocnych ludzi i dobrych lekarzy w opiece nad chorą .O stałe zatrudnienie dla Grażyny , ukończenie zaległej nauki i potrzebne łaski dla wszystkich .
Lu. napisał/a 29 kwietnia 2019 o 10:05:
Proszę o potrzebne łaski dla ciężko chorego Szymona.