Elżbieta napisał/a 9 sierpnia 2019 o 09:59:
Jezu Miłosierny proszę Cię uwolnij Kasię odwszelkiego zła i skutków jego działania,od stanówlękowych i ataków paniki,agorafobii,natręctw i kłopotów ze snem;ulecz jej wewnętrzne rany,uzdrów jej duszę i ciało i napełnij Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem. Bardzo Ci dziękuję za wszystko.
Elżbieta napisał/a 9 sierpnia 2019 o 09:59:
Agnieszka napisał/a 9 sierpnia 2019 o 07:47:
Jezu Miłosierny proszę dla całej naszej rodziny o zdrowie, zgodę, wzajemne zrozumienie, życzliwość, ufność, wiarę, miłość, nadzieję, spokój, pokój, dobro, o Twoją pomoc w codziennym życiu i pracy, wytrwałość i cierpliwość w trudnościach
Agnieszka napisał/a 9 sierpnia 2019 o 07:47:
Jezu Miłosierny proszę o życie wieczne dla śp. Mariana w 24 rocznicę śmierci
Agnieszka napisał/a 9 sierpnia 2019 o 07:46:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla Alicji o wyleczenie z choroby, z natrętnych myśli, lęków i urojeń. Obdarz ją wytrwałością i cierpliwością w znoszeniu cierpienia oraz wiarą i nadzieją na wyzdrowienie. Opiekuj się nią i pomagaj jej każdego dnia i każdej chwili szczególnie w pracy i w relacjach z innymi
Agnieszka napisał/a 8 sierpnia 2019 o 05:44:
Chryste Miłosierny błagam Cię o uratowanie 27 letniego małżeństwa Agnieszki i Artura. Proszę Cię spraw aby Artur zrozumiał że najważniejsza w życiu jest prawdziwa miłość i rodzina i aby do niej powrócił i naprawił krzywdę wyrządzoną dzieciom.
MM napisał/a 6 sierpnia 2019 o 14:05:
Panie Jezu proszę Cię o światło Ducha Świętego i rozeznanie co dalej robić po utracie pracy. Czuwaj nade mną i prowadź. Pomóż mi się uwolnić z moich nałogów. Wskaż drogę życia. Pomóż w znalezieniu pracy lub otwarciu własnej działalności. Przemień moje życie, wlej radość i spokój. Jezu ufam Tobie.
Gabrysia napisał/a 6 sierpnia 2019 o 00:08:
Proszę miłosiernego Boga o zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla mojej mamy.
sylwia napisał/a 3 sierpnia 2019 o 13:11:
Jezu o łaskę pojednania mną a Marią, o jej powrót do Boga.
Dorota napisał/a 2 sierpnia 2019 o 21:30:
Proszę o siłę dla Elżbiety do znoszenia choroby. Proszę też o mądrość dla lekarzy,aby skutecznie pomagali cierpiącym.
Agnieszka napisał/a 2 sierpnia 2019 o 09:39:
Jezu Miłosierny! Przez wstawiennictwo Twoich świętych Czcicieli, dziękuję za otrzymane łaski i nadal proszę o to samo: aby jeśli to zgodne z Twoją wolą, ks. Marcin i ks. Mirosław pozostali nadal w mojej parafii i mogli tu czynić wciąż tak wiele dobra. Ty wiesz najlepiej jak bardzo są u nas potrzebni. Miej również w opiece Stanisława, którego w poniedziałek czeka operacja i przyjmij wszystkie intencje Tobie znane, a których jest tak wiele. Bóg zapłać za modlitwę!
Agnieszka napisał/a 2 sierpnia 2019 o 07:52:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie, długie lata życia , siły i wytrwałość dla mamy i życie wieczne dla taty
Agnieszka napisał/a 2 sierpnia 2019 o 07:52:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie, zdrowy, spokojny sen, szybkie zasypianie
Agnieszka napisał/a 2 sierpnia 2019 o 07:51:
Jezu Miłosierny proszę o dobry, spokojny i udany dyżur wakacyjny w przedszkolu, o odpowiedzialnych rodziców
Agnieszka napisał/a 2 sierpnia 2019 o 07:50:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla Alicji. Opiekuj się nią i pomagaj jej każdego dnia i każdej chwili
Elżbieta napisał/a 2 sierpnia 2019 o 01:35:
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię o tę Wielką Łaskę,by Kasia,która cierpi na zespół stanów lękowych, poczula sie tak bezpiecznie w domu,by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki i by Kasia sama o tym powiedziała,aby te panie więcej nie przychodziły.Proszę Cię też,aby domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą.
Elżbieta napisał/a 2 sierpnia 2019 o 01:34:
Panie Jezu Miłosierny,proszę Cię dotknij swoją miłosierną dłonią mojego brata Wojciecha,który przeżywa trudności.Napełnij go swoim Pokojem i błogosław mu szczególnie teraz.Dziekuję Ci.
Elżbieta napisał/a 2 sierpnia 2019 o 01:02:
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię uzdrów Kasię.
Anna napisał/a 1 sierpnia 2019 o 22:41:
Dziękuje Ci Panie Jezu za opiekę nad moją rodziną,zdrowie dla chorych i wieczne odpoczywanie dla rodziców i dziadków.