ŚDM z promocją na zakończeniu wakacji

ŚDM z promocją na zakończeniu wakacji
24 czerwca – dzień, na który młodzież czekała z upragnieniem. Tego dnia wszystkie szkoły obchodziły zakończenie roku szkolnego. Miasta Biała Podlaska tego dnia zorganizowało Summer On, czyli oficjalne rozpoczęcie wakacji. Od godziny 12.00 mieszkańcy miasta i okolic mogli uczestniczyć w obszernym programie specjalnie przygotowanym na tą okazję. W nim nie mogło zabraknąć promocji Światowych Dni Młodzieży.

O godzinie 18.30 tuż przed koncertem lubelskiego zespołu Mohipisian na scenę weszli liderzy ŚDM rejonu Biała Podlaska, którzy przedstawili zebranym newsy i lipcowy, rejonowy program obchodów ŚDM. Nie zabrakło także wolontariuszy ŚDM, którzy przed ogromną sceną zaprezentowali flash mob, skupiając uwagę wszystkich obecnych na Placu Wolności. W czasie występu inni wolontariusze rozdawali ulotki z lipcowym programem, do którego zachęcali liderzy ze sceny. Po promocji Światowych Dni Młodzieży ruszyła dawka dobrej muzyki. Na zebranych czekały dwa zespoły: Mohipisian oraz Happysad, na które zebrała się rzesza osób chcąc wspólnie spędzić czas. 

Do Światowych Dni Młodzieży pozostał miesiąc, a rejon Biała nie przestaje z promocją i pragnie dotrzeć do jak największej liczby osób.
 
Udostępnij