Barbara napisał/a 12 kwietnia 2019 o 13:54:
O potrzebne łaski dla mojego dziecka
Agnieszka napisał/a 12 kwietnia 2019 o 08:05:
Jezu Miłosierny proszę o potrzebne łaski, szczególnie o zdrowie dla Agnieszki z racji imienin
Agnieszka napisał/a 12 kwietnia 2019 o 08:05:
Jezu Miłosierny proszę o dobre przeżycie Świąt wielkanocnych dla naszej rodziny, o potrzebne łaski, zdrowie
Agnieszka napisał/a 12 kwietnia 2019 o 08:04:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla siostry, o znalezienie przez nią spokojnej pracy
Anna napisał/a 12 kwietnia 2019 o 05:42:
Panie Jezu, miej w opiece moja rodzine. Prosze o zdrowie dla nas, dobra prace, laske zalozenia rodziny dla mnie i rozwiazanie klopotow.
Karolina napisał/a 11 kwietnia 2019 o 22:01:
Jezu Miłosierny proszę o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny.
Justyna napisał/a 10 kwietnia 2019 o 23:45:
Proszę Cię Matko Boża o łaskę nawrócenia Dawida oraz złamanie zatwardziałości serca i umysłu. Proszę wyprowadz go na prawdziwą ścieżkę zycia i otwórz mu szeroko oczy na otaczający świat. Złam go wewnętrznie by uznał Boga i z nim przemierzył życie
Zofia napisał/a 10 kwietnia 2019 o 19:29:
Panie Jezu, moi rodzice byli prostymi ludźmi, ja też.Może nie bylibyśmy bogaci ani nadmiernie religijni,jednak każdy z nas znał drogę do kościoła, pomagał w domu,w polu.Nie potrafię i nie chcę żyć tak jak oczekują inni.Uczyłam moje dzieci modlić się, od najmłodszych lat chodziłam z nimi do kościoła,miałam nadzieję, że moje wnuczęta również poznają Boga,jednak zawiodłam się. Jezu Miłosierny przemień skamieniałe serca,pomóż, uwolnij z tego więzienia ,uczyń serca nasze według serca Twego amen.
wiesia napisał/a 9 kwietnia 2019 o 12:16:
przez Serce Maryi i Sw Jozefa za wstawienictwem Sw Jana Pawla 2 o dobra prace i godziwe wynagrodzenie, Panie ulituj sie nade mna i daj laske zmiany kontraktu ze smieciowego na dobry i stabilny, nie moge juz zyc w ciaglej niepewnosci i strachu to niszczy
urszula napisał/a 8 kwietnia 2019 o 16:46:
Dziekuje Milosiernemu Bogu za synow i rodzine prosze o łaskę dobrych wyborow i głeboką wiarę
Aleksandra napisał/a 5 kwietnia 2019 o 15:47:
Jezu Miłosierny proszę Cię o potrzebne łaski dla Kingi, Klary, Zuzi, Gabrysi i Michałka, i aby wzrastali w miłości do Ciebie. Jezu Ufam Tobie.
Ełazbieta napisał/a 5 kwietnia 2019 o 11:04:
Proszę Cię Jezu o nawrócenie Emilii na dobrą drogę życia , błogosławieństwo ,zgodę i opieke Maryi dla naszej rodziny. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a 5 kwietnia 2019 o 09:05:
Jezu Miłosierny proszę dla naszej rodziny o potrzebne łaski, o zdrowie, zgodę, wzajemne zrozumienie, ufność, wiarę, miłość, nadzieję, spokój, o Twoją pomoc w codziennym życiu i pracy, wytrwałość i cierpliwość w trudnościach.
Karolina napisał/a 4 kwietnia 2019 o 21:02:
Jezu Miłosierny dziękuję za pomyślne zdanie egzaminu specjalizacyjnego. Proszę o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny.
dor napisał/a 4 kwietnia 2019 o 20:39:
Jezu, zdrów tatę Jana. Dziękuję za dobre wyniki badań mamy i taty.
Kinga napisał/a 31 marca 2019 o 15:23:
Proszę o modlitwę w intencji ś.p.taty i ojca Chrzestnego
Kinga napisał/a 31 marca 2019 o 15:21:
W intencji Kingi o uzdrowienie na duszy i ciele, uwolnienie od złego ducha, założenie własnej firmy
Kinga napisał/a 31 marca 2019 o 15:20:
O Boże Błogosławieństwo, Opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Świętego, uniknięcie operacji, dar pielgrzymowowania
Kinga napisał/a 31 marca 2019 o 15:18:
O dobrego męża, znalezienie dobrej pracy, rozwiązanie trudnych spraw, znalezienie mieszkania,
Kinga napisał/a 31 marca 2019 o 15:17:
O powrót do zdrowia dla Kingi