1283 wpisy.
Agnieszka napisał/a 14 września 2018 o 14:15:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla Alicji obdarz ją wytrwałością i cierpliwością w znoszeniu cierpienia oraz wiarą i nadzieją na wyzdrowienie. Opiekuj się nią i pomagaj jej każdego dnia i każdej chwili
Ewa napisał/a 14 września 2018 o 07:41:
Panie Jezu dziękuję za twoją opiekę wszystkie dary i laski i przepraszam za wszystkie grzechy swoje mojej rodziny i krewnych .Zawierzam twojej opiece .Jezu ufam Tobie
Karolina napisał/a 13 września 2018 o 13:14:
Proszę Cię Jezu błogosław moją relację z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Twoją Świętą Wolą pomóż nam założyć katolicką rodzinę.
Justyna napisał/a 13 września 2018 o 11:59:
Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pozytywne zakończenie sprawy sądowej. Bóg zapłać.
Michał napisał/a 11 września 2018 o 09:27:
Proszę Cię Panie Jezu abyś połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.
Sylwia napisał/a 10 września 2018 o 10:38:
Proszę o modlitwę błagalno - dziękczynna,o miłosierdzie Boże, w bardzo ważnej dla mnie sprawie. Bóg zapłać.Sylwia.
Dorota napisał/a 7 września 2018 o 11:33:
Jezu, proszę o uzdrowienie moich rodziców Danutę i Jana z choroby nowotworowej, proszę żeby nie była konieczna chemia ani radioterapia. Jezu ratuj moich rodziców.
Beata napisał/a 6 września 2018 o 21:45:
Błagam Boże okaż miłosierdzie swoje duszą w czyśćcu cierpiącym.
Karolina napisał/a 5 września 2018 o 18:57:
Proszę Cię Jezu Miłosierny o opiekę nad moim życiem, pomóż mi w mojej trudnej sytuacji. Proszę o pomoc dla Krzysztofa w podjęciu ważnej życiowej decyzji
Helena napisał/a 4 września 2018 o 18:57:
Jezu Miłosierny, błagam o łaskę nawrócenia, uwolnienia od wszelkiego zła,dobrej spowiedzi i przemiany życia dla Mariusza. Wyprowadź go z niesakramentalnego związku, w którym żyje.
Anna napisał/a 3 września 2018 o 23:47:
Panie Boże proszę uwolnij mnie i moja rodzinę od złych ataków. Proszę prowadź mnie i moich bliskich swoimi drogami proszę aby Twoja wola qypelnila sie w naszej rodzinie.
Anna napisał/a 2 września 2018 o 21:07:
Panie Jezu,proszę o żywa wiarę dla syna i synowej,szczęśliwa podróż po Azji i szczęśliwy powrót do Polski,opiekę matki Boskiej dla całej naszej rodziny.
Sylwia napisał/a 2 września 2018 o 14:34:
Proszę o modlitwę błagalno - dziękczynna,o miłosierdzie Boże, w bardzo trudnej sprawie dla mnie. Bóg zapłać.Sylwia.
Genowefa napisał/a 1 września 2018 o 16:05:
Proszę o modlitwę do Miłosierdzia Bożego w intencji Ewy o łaskę ulgi w ciągłym bólu, ustanie drżenia mięśni, możliwość poruszania się, przywrócenia nadziei i oddalenia lęków.
Aga napisał/a 31 sierpnia 2018 o 19:10:
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla całej rodziny szczególnie dla Alicji
Aga napisał/a 31 sierpnia 2018 o 19:09:
Jezu Miłosierny proszę o błogosławieństwo na nowy rok szkolny, o dobrą współpracę z dyrektorami i koleżankami z administracji i dobre relacje z rodzicami
marianna napisał/a 31 sierpnia 2018 o 00:29:
Małgosia napisał/a 30 sierpnia 2018 o 09:16:
Jezu Tobie Ufam i powierzam życie moje, jednak brak mi sił na to co się zadziało. Potrzebuję wsparcia, ludzi dookoła i nadziei na przyszłość. Zajmij się mną, proszę.
Mama napisał/a 28 sierpnia 2018 o 15:51:
Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół.Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie,
Anna napisał/a 27 sierpnia 2018 o 09:35:
Proszę o modlitwę w intencji Żanety aby w je życiu wypełniła się wola Boża.